Advanced Custom Fields - en to fa_IR translation catalogue (1338 entries)

en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
fa_IR: %1$s (%2$s) - از طریق %3$s رندر شد

en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
fa_IR: %1$s ACF اکنون به طور خودکار از HTML ناامن هنگام رندر شدن توسط <code>the_field</code> یا کد کوتاه ACF جلوگیری می‌کند. ما متوجه شده‌ایم که خروجی برخی از فیلدهای شما با این تغییر تغییر کرده است، اما این ممکن است یک تغییر اساسی نباشد. %2$s.

en: %1$s We have detected that this website is configured to use v3 of the Select2 jQuery library, which has been deprecated in favor of v4 and will be removed in a future version of ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.
fa_IR: %1$s ما تشخیص داده‌ایم که این وب‌سایت برای استفاده از نسخه ۳ کتابخانه Select2 jQuery پیکربندی شده است، که به نفع نسخه ۴ منسوخ شده و در نسخه آینده ACF حذف خواهد شد. <a href="%2$s" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.

en: %1$s is not one of %2$s
fa_IR: %1$s یکی از %2$s نیست

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید از یکی از انواع نوشته زیر باشد: %2$s

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید کاربری با یکی از نقش‌های زیر داشته باشد: %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
fa_IR: %1$s باید یک شناسه نوشته معتبر داشته باشد.

en: %1$s must have a valid user ID.
fa_IR: %1$s باید یک شناسه کاربری معتبر داشته باشد.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
fa_IR[0]: %1$s باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد: %2$s

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
fa_IR[0]: %1$s حداقل به %2$s انتخاب نیاز دارد

en: %d fields require attention
fa_IR: %d گزینه نیاز به بررسی دارد

en: %s Archives
fa_IR: بایگانی‌های %s

en: %s Attributes
fa_IR: ویژگی‌های %s

en: %s Field
fa_IR: فیلد %s

en: %s Link
fa_IR: لینک %s

en: %s added
fa_IR: %s اضافه شد

en: %s already exists
fa_IR: %s هم اکنون موجود است

en: %s fields
fa_IR: %s فیلد

en: %s is a required property of acf.
fa_IR: %s یک ویژگی الزامی acf است.

en: %s list
fa_IR: فهرست %s

en: %s list navigation
fa_IR: ناوبری فهرست %s

en: %s post type created
fa_IR: %s نوع نوشته ایجاد شد

en: %s post type updated
fa_IR: %s نوع نوشته بروزرسانی شد

en: %s published privately.
fa_IR: %s به صورت خصوصی منتشر شد.

en: %s published.
fa_IR: %s منتشر شد.

en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
fa_IR: %s وقتی نوع روی media_library تنظیم شده باشد، به یک شناسه پیوست معتبر نیاز دارد.

en: %s requires a valid attachment ID.
fa_IR: %s به یک شناسه پیوست معتبر نیاز دارد.

en: %s reverted to draft.
fa_IR: %s به پیش‌نویس بازگشت.

en: %s scheduled.
fa_IR: %s زمان‌بندی شد.

en: %s taxonomy created
fa_IR: طبقه‌بندی %s ایجاد شد

en: %s taxonomy updated
fa_IR: طبقه‌بندی %s بروزرسانی شد

en: %s updated.
fa_IR: %s بروزرسانی شد.

en: %s value is required
fa_IR: مقدار %s لازم است

en: '%s' is not a valid email address
fa_IR: نشانی ایمیل %s معتبر نیست

en: 'High' position not supported in the Block Editor
fa_IR: موقعیت «بالا» در ویرایشگر بلوکی پشتیبانی نمی‌شود

en: (Duplicated from %s)
fa_IR: (تکثیر شده از %s)

en: (no label)
fa_IR: (بدون برچسب)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: (this field)
fa_IR: (این گزینه)

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
fa_IR: افزونه‌ی رابط کاربری نوع پست سفارشی را می‌توان غیرفعال کرد.

en: 1 field requires attention
fa_IR: یکی از گزینه ها نیاز به بررسی دارد

en: 4 Months Free
fa_IR: ۴ ماه رایگان

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
fa_IR: بحث <a href="%s" target="_blank">ها</a>. ما یک جامعه فعال و دوستانه در انجمن های جامعه ما که ممکن است قادر به کمک به شما کشف کردن 'چگونه بازی یا بازی' از جهان ACF.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
fa_IR: مستندات <a href="%s" target="_blank">.</a> مستندات گسترده ما شامل مراجع و راهنماهایی برای اکثر موقعیت هایی است که ممکن است با آن مواجه شوند.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
fa_IR: کمک <a href="%s" target="_blank">ميز</a>. حرفه ای پشتیبانی در میز کمک ما با بیشتر خود را در عمق کمک, چالش های فنی.

en: <b>Error</b>. Could not authenticate update package. Please check again or deactivate and reactivate your ACF PRO license.
fa_IR: <b>خطا</b>. پکیج بروزرسانی اعتبارسنجی نشد. دوباره بررسی کنید یا لایسنس ACF PRO را غیرفعال و مجددا فعال کنید.

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
fa_IR: خطا. امکان اتصال به سرور به روزرسانی الان ممکن نیست

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
fa_IR: <b>انتخاب</b> آیتم ها برای <b>پنهان کردن</b> آن ها از صفحه ویرایش.

en: <strong>Error</strong>: %s
fa_IR: <strong>خطا</strong>: %s

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
fa_IR: نام تابع PHP که برای پاکسازی داده‌های طبقه‌بندی ذخیره شده از یک متا باکس فراخوانی می‌شود.

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
fa_IR: یک نام تابع PHP که برای مدیریت محتوای متا باکس در طبقه بندی شما فراخوانی می شود. برای امنیت، این فراخوانی در یک زمینه خاص بدون دسترسی به هیچ ابرجهانی مانند $_POST یا $_GET اجرا خواهد شد.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
fa_IR: یک نام تابع PHP که هنگام تنظیم جعبه های متا برای صفحه ویرایش فراخوانی می شود. برای امنیت، این فراخوانی در یک زمینه خاص بدون دسترسی به هیچ ابرجهانی مانند $_POST یا $_GET اجرا خواهد شد.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
fa_IR: یک ورودی متن ساده، مناسب برای ذخیره‌سازی مقادیر تک‌خطی.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
fa_IR: یک ورودیِ «ناحیه متن» ساده برای ذخیره‌سازی چندین بند متن.

en: A descriptive summary of the post type.
fa_IR: خلاصه توصیفی از نوع پست.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
fa_IR: خلاصه ای توصیفی از طبقه بندی.

en: A descriptive summary of the term.
fa_IR: خلاصه توصیفی از اصطلاح.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
fa_IR: یک فهرست کشویی با یک گزینش از انتخاب‌هایی که مشخص می‌کنید.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
fa_IR: یک رابط دو ستونی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد سفارشی نوع پست برای ایجاد رابطه با موردی که در حال حاضر در حال ویرایش آن هستید. شامل گزینه هایی برای جستجو و فیلتر است.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
fa_IR: یک گروه از دکمه‌ها با مقادیری که مشخص کرده‌اید. کاربران می‌توانند یکی از گزینه‌ها را از مقادیر ارائه شده انتخاب کنند.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
fa_IR: یک گروه از ورودی‌های انتخابی که به کاربر اجازه می‌دهد یک یا چند تا از مقادیری که مشخص کرده‌اید را انتخاب کند.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
fa_IR: گروهی از ورودی‌های دکمه رادیویی که به کاربر اجازه می‌دهد از مقادیری که شما مشخص کرده‌اید، یک انتخاب واحد انجام دهد.

en: A link to a %s
fa_IR: پیوندی به %s

en: A link to a %s.
fa_IR: یک پیوند به یک %s.

en: A link to a post.
fa_IR: یک پیوند به یک نوشته.

en: A link to a tag
fa_IR: لینک به یک تگ

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
fa_IR: یک ورودی متنی که به طور ویژه برای ذخیره‌سازی نشانی‌های رایانامه طراحی شده است.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
fa_IR: یک ورودی متنی که به طور خاص برای ذخیره آدرس های وب طراحی شده است.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
fa_IR: کلیدی که به شما امکان می دهد مقدار 1 یا 0 را انتخاب کنید (روشن یا خاموش، درست یا نادرست و غیره). می‌تواند به‌عنوان یک سوئیچ یا چک باکس تلطیف شده ارائه شود.

en: ACF
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
fa_IR: ACF <a href="%s" target="_blank">صفحات گزینه‌ها</a> صفحات مدیریت سفارشی برای مدیریت تنظیمات جهانی از طریق فیلدها هستند. می توانید چندین صفحه و صفحات فرعی ایجاد کنید.

en: ACF Blocks
fa_IR: بلوک‌های ACF

en: ACF PRO
fa_IR: ACF حرفه‌ای

en: ACF PRO Feature
fa_IR: ویژگی ACF حرفه‌ای

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
fa_IR: ACF از <a href="%s" target="_blank">گروه‌های فیلد</a> برای گروه‌بندی فیلدهای سفارشی استفاده می‌کند و سپس آن فیلدها را به صفحات ویرایش پیوست می‌کند.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
fa_IR: ACF نتوانست اعتبارسنجی را انجام دهد زیرا هیچ پیامی توسط سرور دریافت نشد.

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
fa_IR: ACF نتوانست اعتبارسنجی را انجام دهد زیرا تأیید صحت ارائه شده ناموفق بود.

en: Accordion
fa_IR: آکاردئونی

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate License
fa_IR: فعال سازی لایسنس

en: Activate this item
fa_IR: فعال کردن این مورد

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
fa_IR: افزونه‌های فعال

en: Active Theme
fa_IR: پوسته‌ی فعال

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
fa_IR: انواع پست فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
fa_IR: طبقه بندی های فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add 'other' choice to allow for custom values
fa_IR: افزودن گزینه 'دیگر' برای ثبت مقادیر دلخواه

en: Add / Edit
fa_IR: اضافه کردن/ویرایش

en: Add Custom
fa_IR: افزودن سفارشی

en: Add Field
fa_IR: افزودن فیلد

en: Add Field Group
fa_IR: افزودن گروه فیلد

en: Add File
fa_IR: افزودن پرونده

en: Add Image
fa_IR: افزودن تصویر

en: Add Image to Gallery
fa_IR: افزودن تصویر به گالری

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add New %s
fa_IR: افزودن جدید %s

en: Add New Field
fa_IR: افزودن فیلد تازه

en: Add New Field Group
fa_IR: افزودن گروه فیلد تازه

en: Add New Item
fa_IR: افزودن مورد جدید

en: Add New Layout
fa_IR: افزودن طرح جدید

en: Add New Post
fa_IR: افزودن نوشتۀ جدید

en: Add New Post Type
fa_IR: افزودن نوع نوشته تازه

en: Add New Tag
fa_IR: افزودن برچسب جدید

en: Add New Taxonomy
fa_IR: افزودن طبقه‌بندی تازه

en: Add Options Page
fa_IR: افزودن برگه‌ی گزینه‌ها

en: Add Or Remove Items
fa_IR: افزودن یا حذف موارد

en: Add Post Type
fa_IR: افزودن نوع نوشته

en: Add Row
fa_IR: سطر جدید

en: Add Taxonomy
fa_IR: افزودن طبقه‌بندی

en: Add Toggle All
fa_IR: افزودن تغییر وضعیت همه

en: Add Your First Field
fa_IR: اولین فیلد خود را اضافه کنید

en: Add Your First Field Group
fa_IR: اولین گروه فیلد خود را اضافه نمایید

en: Add Your First Post Type
fa_IR: اولین نوع نوشته سفارشی خود را اضافه کنید

en: Add Your First Taxonomy
fa_IR: اولین طبقه‌بندی خود را اضافه کنید

en: Add fields
fa_IR: افزودن فیلدها

en: Add fields to %s
fa_IR: افزودن فیلدها به %s

en: Add layout
fa_IR: طرح جدید

en: Add new choice
fa_IR: درج انتخاب جدید

en: Add or remove %s
fa_IR: افزودن یا حذف %s

en: Add or remove tags
fa_IR: افزودن یا حذف برچسب‌ها

en: Add row
fa_IR: افزودن سطر

en: Add rule group
fa_IR: افزودن گروه قانون

en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
fa_IR: این %s را به قوانین مکان گروه های فیلد انتخابی اضافه کنید.

en: Add title
fa_IR: افزودن عنوان

en: Add to gallery
fa_IR: اضافه به گالری

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
fa_IR: موارد «بایگانی نوع پست» با این برچسب را به لیست پست‌هایی که هنگام افزودن موارد به منوی موجود در CPT با بایگانی فعال نشان داده می‌شوند، اضافه می‌کند. فقط هنگام ویرایش منوها در حالت «پیش‌نمایش زنده» ظاهر می‌شود و یک نامک بایگانی سفارشی ارائه شده است.

en: Admin UI Enabled
fa_IR: رابط کاربری مدیریت فعال شد

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
fa_IR: ناوبری ویرایشگر مدیریت در منوی نوار کناری.

en: Admin menu name for the post type.
fa_IR: نام منوی مدیریت برای نوع پست.

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Configuration
fa_IR: پیکربندی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields PRO
fa_IR: زمینه‌های سفارشی پیشرفته نسخه حرفه ای

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
fa_IR: افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته و افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته‌ی حرفه‌ای نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته را غیرفعال کردیم.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
fa_IR: افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته و افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته‌ی حرفه‌ای نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار فیلدهای سفارشی پیشرفته را غیرفعال کردیم.

en: Advanced Custom Fields logo
fa_IR: لوگوی فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All %s formats
fa_IR: همه‌ی فرمت‌های %s

en: All Items
fa_IR: همۀ موارد

en: All Location Rules
fa_IR: همه قوانین مکان

en: All Posts
fa_IR: همه‌ی نوشته‌ها

en: All Tags
fa_IR: همه‌ی برچسب‌ها

en: All fields from %s field group
fa_IR: تمام فیلدها از %s گروه فیلد

en: All images
fa_IR: تمام تصاویر

en: All post types
fa_IR: تمام انواع نوشته

en: All taxonomies
fa_IR: تمام طبقه بندی ها

en: All user roles
fa_IR: تمام نقش های کاربر

en: Allow 'custom' values to be added
fa_IR: اجازه درج مقادیر دلخواه

en: Allow Access to Value in Editor UI
fa_IR: دسترسی به مقدار را در رابط کاربری ویرایشگر فعال کنید.

en: Allow Archives URLs
fa_IR: اجازه آدرس های آرشیو

en: Allow Custom Values
fa_IR: اجازه دادن مقادیر سفارشی

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
fa_IR: اجازه نمایش کدهای HTML به عنوان متن به جای اعمال آنها

en: Allow Null
fa_IR: اجازه دادن به «خالی»

en: Allow Other Choice
fa_IR: اجازه دادن انتخاب دیگر

en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
fa_IR: به ویراستاران محتوا اجازه دهید که با استفاده از Block Bindings یا شورت‌کد ACF، به مقدار فیلد در رابط کاربری ویرایشگر دسترسی پیدا کرده و آن را نمایش دهند. %s

en: Allow content editors to create new options by typing in the Select input. Multiple options can be created from a comma separated string.
fa_IR: به ویرایشگران محتوا اجازه دهید با تایپ کردن در ورودی Select، گزینه‌های جدیدی ایجاد کنند. می‌توان چندین گزینه را از رشته‌ای که با کاما از هم جدا شده‌اند، ایجاد کرد.

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
fa_IR: اجازه دهید موارد در صفحه 'ظاهر' > 'منوها' به منوها اضافه شوند. باید در 'گزینه‌های صفحه' فعال شود.

en: Allow new terms to be created whilst editing
fa_IR: اجازه به ساخت آیتم‌ها(ترم‌ها) جدید در زمان ویرایش

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
fa_IR: اجازه دهید نوع پست از «ابزار» > «صادر کردن» صادر شود.

en: Allow this accordion to open without closing others.
fa_IR: اجازه دهید این آکوردئون بدون بستن دیگر آکاردئون‌ها باز شود.

en: Allowed File Types
fa_IR: نوع پرونده‌های مجاز

en: Allowed file types
fa_IR: انواع مجاز فایل

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
fa_IR: به انتخاب یک یا چند عبارت طبقه بندی بر اساس معیارها و گزینه های مشخص شده در تنظیمات فیلدها اجازه می دهد.

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
fa_IR: اجازه میدهد که یک یا چند کاربر را انتخاب کنید که می تواند برای ایجاد رابطه بین داده های آبجکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد تا فیلدهای سفارشی را در پانل‌های جمع‌شونده که هنگام ویرایش محتوا نشان داده می‌شوند، گروه‌بندی و سازماندهی کنید. برای مرتب نگه داشتن مجموعه داده های بزرگ مفید است.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
fa_IR: به شما امکان می‌دهد فیلدها را در بخش‌های تب‌دار در صفحه ویرایش گروه‌بندی کنید. برای سازماندهی و ساختاربندی زمینه ها مفید است.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
fa_IR: به شما امکان می دهد یک پیوند و ویژگی های آن مانند عنوان و هدف را با استفاده از انتخابگر پیوند بومی وردپرس مشخص کنید.

en: Alt Text
fa_IR: متن جایگزین

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
fa_IR: یک بلوک ACF در این صفحه قبل از اینکه بتوانید ذخیره کنید، نیاز به توجه دارد.

en: An input for providing a password using a masked field.
fa_IR: یک ورودی برای وارد کردن رمزعبور به وسیله‌ی ناحیه‌ی پوشیده شده.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
fa_IR: ورودی برای انتخاب یک مقدار عددی در یک محدوده مشخص با استفاده از یک عنصر لغزنده محدوده.

en: An input limited to numerical values.
fa_IR: یک ورودی محدود شده به مقادیر عددی.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک تاریخ و زمان. قالب برگرداندن تاریخ می‌تواند به وسیله‌ی تنظیمات فیلد سفارشی‌سازی شود.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک تاریخ. قالب برگرداندن تاریخ می‌تواند به وسیله‌ی تنظیمات فیلد سفارشی‌سازی شود.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب زمان. قالب زمان را می توان با استفاده از تنظیمات فیلد سفارشی کرد.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک رنگ یا مشخص کردن یک مقدار Hex.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب مکان با استفاده از نقشه های گوگل. برای نمایش صحیح به کلید Google Maps API و پیکربندی اضافی نیاز دارد.

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک آیکون. از Dashicons، کتابخانه رسانه یا یک ورودی پیوند مستقل انتخاب کنید.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
fa_IR: یک رابط کاربری تعاملی و قابل تنظیم برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد نوع پست با گزینه جستجو.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
fa_IR: یک مؤلفه تعاملی برای جاسازی فیلم ها، تصاویر، توییت ها، صدا و سایر محتواها با استفاده از عملکرد بومی وردپرس oEmbed.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
fa_IR: یک کشویی تعاملی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه، موارد سفارشی نوع پست یا نشانی‌های وب بایگانی، با گزینه جستجو.

en: Any post status
fa_IR: هر وضعیت نوشته‌ای

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Appears after the input
fa_IR: بعد از ورودی نمایش داده می شود

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
fa_IR: به عنوان یک آیتم در منوی «جدید» در نوار مدیریت نمایش داده می‌شود.

en: Appears before the input
fa_IR: قبل از ورودی نمایش داده می شود

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
fa_IR: در نوار مدیریت در نمای "همه پست ها" ظاهر می شود، مشروط بر اینکه نوع پست از بایگانی ها پشتیبانی می کند و صفحه اصلی بایگانی از آن نوع پست نباشد.

en: Appears when creating a new post
fa_IR: هنگام ایجاد یک نوشته جدید نمایش داده می شود

en: Appears within the input
fa_IR: در داخل ورودی نمایش داده می شود

en: Append
fa_IR: پسوند

en: Append to the end
fa_IR: افزودن به انتها

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Archive Icon
fa_IR: آیکون بایگانی

en: Archive Slug
fa_IR: نامک بایگانی

en: Archives
fa_IR: بایگانی‌ها

en: Archives Nav Menu
fa_IR: فهرست ناوبری بایگانی‌ها

en: Are you sure?
fa_IR: اطمینان دارید؟

en: Array
fa_IR: آرایه

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه برای انتخاب استفاده از یک تصویر به عنوان تصویر شاخص.

en: As the button label when adding media to content.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام افزودن رسانه به محتوا.

en: As the button label when removing the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام حذف تصویر شاخص.

en: As the button label when setting the featured image.
fa_IR: به عنوان برچسب دکمه هنگام تنظیم تصویر شاخص.

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
fa_IR: برای ایجاد یک سلسله مراتب یک عبارت والد اختصاص دهید. برای مثال، اصطلاح جاز، والد Bebop و Big Band است

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
fa_IR: عنوانی را برای تغییر بلوک پیوند پیمایش مورد استفاده در ویرایشگر بلوک اختصاص می دهد.

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: متن مربوط به آیتم‌های محبوب را اختصاص می‌دهد. فقط برای طبقه‌بندی‌های غیرسلسله مراتبی استفاده می‌شود.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
fa_IR: متن را به فیلد عنوان برگه بیشترین استفاده اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
fa_IR: متن را به دکمه فیلتر در جدول لیست پست ها اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table hidden heading.
fa_IR: متنی را به عنوان پنهان جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
fa_IR: متن را به عنوان پنهان صفحه بندی جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن «انتخاب از پرکاربردترین» را که در متا باکس استفاده می‌شود، اختصاص می‌دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the add new item text.
fa_IR: متن «افزودن مورد جدید» را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
fa_IR: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن افزودن یا حذف موارد مورد استفاده در جعبه متا را اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود

en: Assigns the all items text.
fa_IR: متن همه موارد را اختصاص می دهد.

en: Assigns the menu name text.
fa_IR: متن نام منو را اختصاص می دهد.

en: Assigns the new item name text.
fa_IR: متن نام مورد جدید را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: آیتم جداگانه را با متن کاما مورد استفاده در جعبه متا طبقه بندی اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
fa_IR: وقتی هیچ برچسب یا دسته‌ای در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده در جدول‌های فهرست رسانه‌ها و پست‌ها را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
fa_IR: زمانی که هیچ برچسبی در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده را هنگام کلیک کردن بر روی متن «انتخاب از پرکاربردترین» در متا باکس طبقه‌بندی اختصاص می‌دهد، و وقتی هیچ موردی برای طبقه‌بندی وجود ندارد، متن مورد استفاده در جدول فهرست اصطلاحات را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
fa_IR: پس از به‌روزرسانی یک عبارت، متن مورد استفاده برای پیوند دادن به فهرست اصلی را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the update item text.
fa_IR: متن مورد به‌روزرسانی را اختصاص می‌دهد.

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
fa_IR: در بالای صفحه‌ی ویرایشگر، در هنگام افزودن یک مورد جدید.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک عبارت.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
fa_IR: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک مورد.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
fa_IR: هنگام جستجوی یک مورد، در بالای صفحه نمایش موارد.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
fa_IR: در بالای صفحه فهرست انواع پست، زمانی که هیچ نوشته ای در سطل زباله وجود ندارد.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
fa_IR: در بالای صفحه فهرست انواع پست، زمانی که نوشته ای برای نمایش وجود ندارد.

en: Attachment
fa_IR: پیوست

en: Attachments
fa_IR: پیوست‌ها

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Automatically add &lt;br&gt;
fa_IR: اضافه کردن خودکار &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
fa_IR: پاراگراف ها خودکار اضافه شوند

en: Awaiting save
fa_IR: در انتظار ذخیره

en: Back To Items
fa_IR: بازگشت به موارد

en: Back to all tools
fa_IR: بازگشت به همه ابزارها

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Basic Settings
fa_IR: تنظیمات پایه

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
fa_IR: پیشنهاد می‌کنیم قبل از ایجاد اولین گروه فیلد خود، راهنمای <a href="%s" target="_blank">شروع به کار</a> را بخوانید تا با فلسفه‌ی افزونه و بهترین مثال‌های آن آشنا شوید.

en: Below fields
fa_IR: زیر فیلد ها

en: Below labels
fa_IR: برچسب‌های زیر

en: Bidirectional
fa_IR: دو جهته

en: Block
fa_IR: بلوک

en: Block Preloading Enabled
fa_IR: پیش بارگذاری بلوک فعال شد

en: Blocks
fa_IR: بلوک‌ها

en: Blocks Per ACF Block Version
fa_IR: بلوک‌ها در هر نسخه بلوک ACF

en: Blocks Per API Version
fa_IR: بلوک‌ها بر اساس نسخه API

en: Blocks Using Post Meta
fa_IR: بلوک‌ها با استفاده از پست متا

en: Both (Array)
fa_IR: هر دو (آرایه)

en: Browse Fields
fa_IR: مرور فیلدها

en: Browse Media Library
fa_IR: مرور کتابخانه‌ی رسانه

en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
fa_IR: برای کسانی که با وردپرس می سازند، توسط تیم %s ساخته شده است

en: Bulk actions
fa_IR: کارهای گروهی

en: Businessman Icon
fa_IR: آیکون تاجر

en: Button Group
fa_IR: گروه دکمه‌ها

en: Button Label
fa_IR: متن دکمه

en: By default only admin users can edit this setting.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، فقط کاربران سرپرست می‌توانند این تنظیم را ویرایش کنند.

en: By default only super admin users can edit this setting.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، فقط کاربران فوق‌العاده سرپرست می‌توانند این تنظیم را ویرایش کنند.

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، قابلیت‌های نوع پست، نام قابلیت «پست» را به ارث می‌برند، به عنوان مثال. edit_post، delete_posts. فعال کردن برای استفاده از قابلیت های خاص نوع پست، به عنوان مثال. edit_{singular}, delete_{plural}.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
fa_IR: به طور پیش‌فرض، این نوع نوشته یک آیتم سطح بالای جدید در منوی مدیریت دریافت می‌کند. اگر یک آیتم سطح بالای موجود در اینجا ارائه شود، این نوع نوشته به عنوان یک آیتم زیرمنو در زیر آن اضافه خواهد شد.

en: Can Export
fa_IR: می تواند صادر کند

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Caption
fa_IR: متن

en: Categories
fa_IR: دسته ها

en: Categories Meta Box
fa_IR: دسته‌بندی‌ها متا باکس

en: Category
fa_IR: دسته

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Center the initial map
fa_IR: نقشه اولیه را وسط قرار بده

en: Character Limit
fa_IR: محدودیت کاراکتر

en: Check Again
fa_IR: بررسی دوباره

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
fa_IR: مقادیر سفارشی کادر انتخاب نمی‌تواند خالی باشد. انتخاب مقادیر خالی را بردارید.

en: Checked
fa_IR: انتخاب شده

en: Child Page (has parent)
fa_IR: برگه زیر مجموعه (دارای مادر)

en: Choice
fa_IR: انتخاب

en: Choices
fa_IR: انتخاب ها

en: Choose From Most Used
fa_IR: از پرکاربردترین ها را انتخاب کنید

en: Choose an ACF JSON file to import. Use only files from trusted sources, then click Import.
fa_IR: یک فایل ACF JSON برای وارد کردن انتخاب کنید. فقط از فایل‌های منابع معتبر استفاده کنید، سپس روی وارد کردن کلیک کنید.

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
fa_IR: نوع پست دیگری را برای پایه گذاری قابلیت های این نوع پست انتخاب کنید.

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
fa_IR: از بین بیش از 30 نوع فیلد انتخاب کنید. <a href="%s" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.

en: Choose from the most used %s
fa_IR: از %s بیشترین استفاده را انتخاب کنید

en: Choose from the most used tags
fa_IR: از بین برچسب های پر استفاده انتخاب کنید

en: Class "%s" does not exist.
fa_IR: کلاس "%s" وجود ندارد.

en: Clear
fa_IR: پاکسازی

en: Clear color
fa_IR: پاک کردن رنگ

en: Clear location
fa_IR: حذف مکان

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
fa_IR: روی دکمه "%s" دز زیر کلیک کنید تا چیدمان خود را بسازید

en: Click to change the icon in the Media Library
fa_IR: برای تغییر آیکون در کتابخانه‌ی رسانه کلیک کنید

en: Click to initialize TinyMCE
fa_IR: برای اجرای TinyMCE کلیک کنید

en: Click to toggle
fa_IR: کلیک برای انتخاب

en: Clone Field
fa_IR: فیلد کپی

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close Field
fa_IR: بستن فیلد

en: Close Modal
fa_IR: بستن صفحه

en: Close and Add Field
fa_IR: فیلد را ببندید و اضافه کنید

en: Close modal
fa_IR: بستن صفحه

en: Collapse Details
fa_IR: عدم نمایش جزئیات

en: Collapsed
fa_IR: جمع شده

en: Color Picker
fa_IR: انتخاب کننده رنگ

en: Color value
fa_IR: مقدار رنگ

en: Comma separated list. Leave blank for all types
fa_IR: با کامای انگلیسی جدا کرده یا برای عدم محدودیت خالی بگذارید

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comments
fa_IR: دیدگاه ها

en: Conditional Logic
fa_IR: منطق شرطی

en: Connect selected terms to the post
fa_IR: الصاق آیتم های انتخابی به نوشته

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Editor
fa_IR: ویرایش گر محتوا(ادیتور اصلی)

en: Controls how new lines are rendered
fa_IR: تنظیم کنید که خطوط جدید چگونه نمایش داده شوند

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
fa_IR: کادر متا را در صفحه ویرایشگر محتوا کنترل می‌کند. به طور پیش‌فرض، کادر متای دسته‌بندی‌ها برای طبقه‌بندی‌های سلسله مراتبی و کادر متای برچسب‌ها برای طبقه‌بندی‌های غیر سلسله مراتبی نمایش داده می‌شود.

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy to clipboard
fa_IR: درج در حافظه موقت

en: Create Terms
fa_IR: ساخت آیتم (ترم)

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
fa_IR: مجموعه ای از قوانین را بسازید تا مشخص کنید در کدام صفحه ویرایش، این زمینه‌های سفارشی سفارشی نمایش داده شوند

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
fa_IR: یک اصطلاح برای طبقه بندی ایجاد کنید که قابل حذف نباشد. به طور پیش فرض برای پست ها انتخاب نمی شود.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
fa_IR: طبقه‌بندی‌های سفارشی ایجاد کنید تا محتوای نوع نوشته را رده‌بندی کنید

en: Create post type
fa_IR: ایجاد نوع نوشته

en: Create taxonomy
fa_IR: ایجاد طبقه‌بندی

en: Created on %1$s at %2$s
fa_IR: ایجاد شده در %1$s ساعت %2$s

en: Current User
fa_IR: کاربر فعلی

en: Current User Role
fa_IR: نقش کاربرفعلی

en: Current Version
fa_IR: نسخه فعلی

en: Custom Character Icon
fa_IR: آیکون شخصیت سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom Meta Box
fa_IR: متا باکس سفارشی

en: Custom Meta Box Callback
fa_IR: فراخوانی سفارشی متا باکس

en: Custom Palette
fa_IR: پالت سفارشی

en: Custom Palette Source
fa_IR: منبع پالت سفارشی

en: Custom Permalink
fa_IR: پیوند یکتای سفارشی

en: Custom slug for the Archive URL.
fa_IR: نامک سفارشی برای پیوند بایگانی.

en: Custom:
fa_IR: دلخواه:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
fa_IR: وردپرس را با فیلدهای حرفه‌ای و قدرتمند سفارشی کنید.

en: Customize the map height
fa_IR: سفارشی سازی ارتفاع نقشه

en: Customize the query variable name
fa_IR: نام متغیر کوئری را سفارشی کنید

en: Customize the slug used in the URL
fa_IR: سفارشی‌سازی اسلاگ مورد استفاده در پیوند

en: Dashicons
fa_IR: دش آیکون

en: Database Upgrade Required
fa_IR: به روزرسانی دیتابیس لازم است

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
fa_IR: به روزرسانی دیتابیس انجام شد. <a href="%s">بازگشت به پیشخوان شبکه</a>

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
fa_IR: ارتقای پایگاه داده کامل شد. <a href="%s"> تغییرات جدید را ببینید</a>

en: Date Picker
fa_IR: تاریخ

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
fa_IR: انجام شد

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
fa_IR: امروز

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
fa_IR: بعدی

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
fa_IR: قبلی

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
fa_IR: هفته

en: Date Time Picker
fa_IR: انتخاب کننده زمان و تاریخ

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
fa_IR: صبح

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
fa_IR: صبح

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
fa_IR: انجام شد

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
fa_IR: اکنون

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
fa_IR: ساعت

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
fa_IR: میکرو ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
fa_IR: میلی ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
fa_IR: دقیقه

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
fa_IR: عصر

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
fa_IR: عصر

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
fa_IR: ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
fa_IR: انتخاب

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
fa_IR: انتخاب زمان

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
fa_IR: زمان

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال سازی لایسنس

en: Deactivate this item
fa_IR: غیرفعال کردن این مورد

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default Template
fa_IR: پوسته پیش فرض

en: Default Term
fa_IR: اصطلاح پیش فرض

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Default to the current date
fa_IR: پیش‌فرض روی تاریخ فعلی

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
fa_IR: یک نقطه پایانی برای توقف آکاردئون قبلی تعریف کنید. این آکاردئون مخفی خواهد بود.

en: Delay Initialization
fa_IR: مقداردهی اولیه با تأخیر

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Field Group
fa_IR: حذف گروه فیلد

en: Delete Layout
fa_IR: حذف طرح

en: Delete With User
fa_IR: حذف با کاربرحذف با کاربر

en: Delete field
fa_IR: حذف فیلد

en: Delete items by a user when that user is deleted.
fa_IR: هنگامی که کاربر حذف می شود، موارد توسط یک کاربر را حذف کنید.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
fa_IR: یک تغییر بلوک پیوند ناوبری را که در ویرایشگر بلوک استفاده می شود، توصیف می کند.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد توضیحات را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد نام را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد والد را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
fa_IR: فیلد Slug را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد توضیحات

en: Description for a navigation link block variation.
fa_IR: توضیحاتی برای تغییر بلوک لینک ناوبری.

en: Discussion
fa_IR: گفتگو

en: Dismiss permanently
fa_IR: رد کردن دائمی

en: Display
fa_IR: نمایش

en: Display Format
fa_IR: فرمت نمایش

en: Display Title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
fa_IR: نمایش یک ستون برای دسته‌بندی در صفحات فهرست انواع نوشته.

en: Display this accordion as open on page load.
fa_IR: نمایش آکوردئون این به عنوان باز در بارگذاری صفحات.

en: Displays text alongside the checkbox
fa_IR: نمایش متن همراه انتخاب

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
fa_IR: ویرایشگر WYSIWYG وردپرس را همانطور که در پست‌ها و صفحات دیده می‌شود نمایش می‌دهد و امکان ویرایش متن غنی را فراهم می‌کند و محتوای چندرسانه‌ای را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Done
fa_IR: پایان

en: Drag to reorder
fa_IR: گرفتن و کشیدن برای مرتب سازی

en: Duplicate
fa_IR: تکثیر

en: Duplicate Layout
fa_IR: تکثیر طرح

en: Duplicate field
fa_IR: تکثیر فیلد

en: Duplicate post type
fa_IR: تکثیر نوع نوشته

en: Duplicate taxonomy
fa_IR: تکثیر طبقه‌بندی

en: Duplicate this item
fa_IR: تکثیر این مورد

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Edit ACF Field Groups
fa_IR: ویرایش گروه‌های فیلد ACF

en: Edit Field
fa_IR: ویرایش فیلد

en: Edit Field Group
fa_IR: ویرایش گروه فیلد

en: Edit File
fa_IR: ویرایش پرونده

en: Edit Image
fa_IR: ویرایش تصویر

en: Edit Item
fa_IR: ویرایش مورد

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش نوشته

en: Edit Post Type
fa_IR: ویرایش نوع نوشته

en: Edit Tag
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Edit Taxonomy
fa_IR: ویرایش طبقه‌بندی

en: Edit field
fa_IR: ویرایش فیلد

en: Edit field group
fa_IR: ویرایش گروه فیلد

en: Edit file
fa_IR: ویرایش فایل

en: Edit image
fa_IR: ویرایش تصویر

en: Editor
fa_IR: ویرایشگر

en: Elements
fa_IR: عناصر

en: Email
fa_IR: پست الکترونیکی

en: Embed Post Icon
fa_IR: قرار دادن آیکون نوشته

en: Embed Size
fa_IR: اندازه جانمایی

en: Enable Transparency
fa_IR: فعال کردن شفافیت

en: Enable various features in the content editor.
fa_IR: ویژگی های مختلف را در ویرایشگر محتوا فعال کنید.

en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
fa_IR: فعال کردن تنظیمات دو جهته به شما امکان می‌دهد برای هر مقدار انتخاب شده برای این فیلد، مقداری را در فیلدهای هدف به‌روزرسانی کنید و شناسه پست، شناسه طبقه‌بندی یا شناسه کاربری مورد به‌روزرسانی را اضافه یا حذف کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً <a href="%s" target="_blank">اسناد</a> را مطالعه کنید.

en: Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی

en: Enter URL
fa_IR: آدرس را وارد کنید

en: Enter each choice on a new line.
fa_IR: هر انتخاب را در یک خط جدید وارد کنید.

en: Enter each default value on a new line
fa_IR: هر مقدار پیش فرض را در یک خط جدید وارد کنید

en: Error loading field.
fa_IR: خطا در بارگزاری فیلد.

en: Error uploading file. Please try again
fa_IR: خطا در آپلود فایل. لطفا مجدد بررسی کنید

en: Escape HTML
fa_IR: حذف HTML

en: Excerpt
fa_IR: چکیده

en: Exclude From Search
fa_IR: مستثنی کردن از جستجو

en: Expand Details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
fa_IR: قابلیت‌های وردپرس را فراتر از نوشته‌ها و برگه‌های استاندارد با انواع نوشته سفارشی توسعه دهید.

en: Export
fa_IR: برون‌ریزی

en: Export - Generate PHP
fa_IR: برون‌ریزی - ایجاد PHP

en: Export As JSON
fa_IR: برون بری با JSON

en: Export Field Groups
fa_IR: برون‌ریزی گروه‌های فیلد

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
fa_IR[0]: %s مورد برون ریزی شد.

en: Expose this post type in the REST API.
fa_IR: این نوع نوشته را در REST API نمایش دهید.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
fa_IR: این نوع نوشته را در REST API نمایش می‌دهد. برای استفاده از ویرایشگر بلوک لازم است.

en: Failed to import post types.
fa_IR: درون ریزی انواع پست انجام نشد.

en: Failed to import taxonomies.
fa_IR: درون ریزی طبقه بندی انجام نشد.

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured Image Meta Box
fa_IR: متا باکس تصویر شاخص

en: Featured image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Feedback
fa_IR: بازخورد

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Field Group
fa_IR: گروه فیلد

en: Field Group Title
fa_IR: عنوان گروه فیلد

en: Field Group(s)
fa_IR: گروه(های) فیلد

en: Field Groups
fa_IR: گروه‌های فیلد

en: Field Groups Enabled for GraphQL
fa_IR: گروه‌های فیلد فعال‌شده برای GraphQL

en: Field Groups Enabled for REST API
fa_IR: گروه‌های فیلد برای REST API فعال شده‌اند

en: Field Keys
fa_IR: کلیدهای فیلد

en: Field Label
fa_IR: برچسب فیلد

en: Field Name
fa_IR: نام فیلد

en: Field Settings Tabs
fa_IR: زبانه‌های تنظیمات فیلد

en: Field Settings Tabs Enabled
fa_IR: زبانه‌های تنظیمات فیلد فعال شدند

en: Field Type
fa_IR: نوع فیلد

en: Field Type Modal Enabled
fa_IR: نوع فیلد مودال فعال شده

en: Field group activated. | %s field groups activated.
fa_IR[0]: گروه های فیلد %s فعال شد.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
fa_IR[0]: %s گروه فیلد غیرفعال شد.

en: Field group deleted.
fa_IR: گروه فیلد حذف شد.

en: Field group draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس گروه فیلد بروز شد.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
fa_IR[0]: %s گروه زمینه تکثیر شدند.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
fa_IR[0]: گروه های فیلد با موفقیت پیوند داده شد.

en: Field group published.
fa_IR: گروه فیلد منتشر شد.

en: Field group saved.
fa_IR: گروه فیلد ذخیره شد.

en: Field group scheduled for.
fa_IR: گروه فیلد برنامه‌ریزی شده برای.

en: Field group submitted.
fa_IR: گروه فیلد ثبت شد.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
fa_IR[0]: گروه های فیلد %s همگام شدند.

en: Field group title is required
fa_IR: عنوان گروه فیلد ضروری است

en: Field group updated.
fa_IR: گروه فیلد به‌روز شد.

en: Field groups linked successfully.
fa_IR: گروه های فیلد با موفقیت پیوند داده شدند.

en: Field groups with a lower order will appear first
fa_IR: گروه ها با شماره ترتیب کمتر اول دیده می شوند

en: Field moved to other group
fa_IR: فیلد به گروه دیگری منتقل شد

en: Field type does not exist
fa_IR: نوع فیلد وجود ندارد

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: File
fa_IR: پرونده

en: File Array
fa_IR: آرایه فایل

en: File ID
fa_IR: شناسه پرونده

en: File URL
fa_IR: آدرس پرونده

en: File name
fa_IR: نام فایل

en: File size
fa_IR: اندازه فایل

en: File size must be at least %s.
fa_IR: حجم فایل باید حداقل %s باشد.

en: File size must not exceed %s.
fa_IR: حجم فایل ها نباید از %s بیشتر باشد.

en: File type must be %s.
fa_IR: نوع فایل باید %s باشد.

en: Filter By Item
fa_IR: پالایش بر اساس مورد

en: Filter by %s
fa_IR: پالایش بر اساس %s

en: Filter by Post Status
fa_IR: فیلتر بر اساس وضعیت نوشته

en: Filter by Post Type
fa_IR: فیلتر با نوع نوشته

en: Filter by Role
fa_IR: فیلتر بر اساس نقش

en: Filter by Taxonomy
fa_IR: فیلتر با طبقه بندی

en: Filter by category
fa_IR: پالایش بر اساس دسته‌بندی

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Find current location
fa_IR: پیدا کردن مکان فعلی

en: Flexible Content
fa_IR: محتوای انعطاف پذیر

en: Flexible Content Field
fa_IR: فیلد محتوای انعطاف پذیر

en: Flexible Content requires at least 1 layout
fa_IR: زمینه محتوای انعطاف پذیر حداقل به یک طرح نیاز دارد

en: For hierarchical types in the post type list screen.
fa_IR: برای انواع سلسله مراتبی در صفحه فهرست پست نوع.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
fa_IR: برای کنترل بیشتر، ممکن است هر دو مقدار و برچسب را مانند زیر مشخص کنید:

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Forms
fa_IR: فرم ها

en: Forums Icon
fa_IR: آیکون انجمن

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Front Page
fa_IR: برگه نخست

en: Full Size
fa_IR: اندازه کامل

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gallery Field
fa_IR: فیلد گالری

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate PHP
fa_IR: تولید کد PHP

en: Genre
fa_IR: ژانر

en: Genres
fa_IR: ژانرها

en: Get 4 months free on any WP Engine plan
fa_IR: با هر پلن WP Engine، ۴ ماه رایگان دریافت کنید

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
fa_IR: شروع به ایجاد فیلدهای سفارشی جدید برای پست ها، صفحات، انواع پست های سفارشی و سایر محتوای وردپرس خود کنید.

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
fa_IR: گروه ها(نمایش فیلدهای انتخابی در یک گروه با این فیلد)

en: Group Settings
fa_IR: تنظیمات گروه

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
fa_IR: یک بایگانی مورد دارد که می‌تواند با یک پرونده قالب بایگانی در پوسته‌ی شما سفارشی‌سازی شود.

en: Has any page selected
fa_IR: آیا صفحه‌ای انتخاب شده است؟

en: Has any post selected
fa_IR: آیا نوشته ای انتخاب شده است؟

en: Has any relationship selected
fa_IR: آیا رابطه‌ای انتخاب شده است

en: Has any term selected
fa_IR: آیا شرایطی انتخاب شده است

en: Has any user selected
fa_IR: آیا کاربری انتخاب کرده است

en: Has any value
fa_IR: هر نوع مقدار

en: Has no page selected
fa_IR: صفحه‌ای انتخاب نشده است

en: Has no post selected
fa_IR: هیچ نوشته ای انتخاب نشده است

en: Has no relationship selected
fa_IR: هیچ رابطه‌ای انتخاب نشده است

en: Has no term selected
fa_IR: شرایطی انتخاب نشده است

en: Has no user selected
fa_IR: هیچ کاربری انتخاب نشده است

en: Has no value
fa_IR: بدون مقدار

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Help & Support
fa_IR: کمک و پشتیبانی

en: Hex String
fa_IR: کد هگز RGBA

en: Hide on screen
fa_IR: مخفی کردن در صفحه

en: Hide&nbsp;details
fa_IR: مخفی کردن جزئیات

en: Hierarchical
fa_IR: سلسله‌مراتبی

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
fa_IR: انواع پست سلسله مراتبی می توانند دارای نوادگان (مانند صفحات) باشند.

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
fa_IR: طبقه بندی های سلسله مراتبی می توانند فرزندانی داشته باشند (مانند دسته ها)

en: High (after title)
fa_IR: بالا (بعد از عنوان)

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: I know what I'm doing, show me all the options.
fa_IR: من می دانم دارم چه کار می کنم، همه گزینه ها را به من نشان دهید.

en: Icon Picker
fa_IR: انتخابگر آیکون

en: Icon picker requires a value.
fa_IR: انتخابگر آیکون به یک مقدار نیاز دارد.

en: Icon picker requires an icon type.
fa_IR: انتخابگر آیکون به یک نوع آیکون نیاز دارد.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
fa_IR: اگر چندین گروه فیلد در یک صفحه ویرایش نمایش داده شود،اولین تنظیمات گروه فیلد استفاده خواهد شد. (یکی با کمترین شماره)

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Array
fa_IR: آرایه تصاویر

en: Image ID
fa_IR: شناسه تصویر

en: Image URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: Image height must be at least %dpx.
fa_IR: ارتفاع فایل باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image height must not exceed %dpx.
fa_IR: ارتفاع تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Image width must be at least %dpx.
fa_IR: عرض تصویر باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image width must not exceed %dpx.
fa_IR: عرض تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import Field Groups
fa_IR: وارد کردن گروه‌های فیلد

en: Import JSON
fa_IR: درون ریزی JSON

en: Import JSON containing field groups, post types, or taxonomies (trusted sources only)
fa_IR: وارد کردن JSON حاوی گروه‌های فیلد، انواع پست یا طبقه‌بندی‌ها (فقط منابع معتبر)

en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
fa_IR: انواع پست و طبقه بندی های ثبت شده با Custom Post Type UI را وارد کنید و آنها را با ACF مدیریت کنید. <a href="%s">شروع به کار</a>.

en: Import file empty
fa_IR: فایل وارد شده خالی است

en: Import from Custom Post Type UI
fa_IR: وارد کردن از رابط کاربری سفارشی نوع پست

en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
fa_IR[0]: %d مورد از رابط کاربری نوع نوشته سفارشی درون ریزی شد -

en: Imported 1 item | Imported %s items
fa_IR[0]: %s مورد درون ریزی شده

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
fa_IR: وارد کردن یک نوع پست یا طبقه‌بندی با همان کلیدی که از قبل وجود دارد، تنظیمات مربوط به نوع پست یا طبقه‌بندی موجود را با تنظیمات مربوط به واردات بازنویسی می‌کند.

en: In the admin bar to view item when editing it.
fa_IR: در نوار مدیریت برای مشاهده مورد هنگام ویرایش آن.

en: In the admin bar to view term during editing.
fa_IR: در نوار مدیریت برای مشاهده عبارت در حین ویرایش.

en: In the editor notice after an item is updated.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از به‌روزرسانی یک مورد.

en: In the editor notice after publishing a private item.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از انتشار یک مورد خصوصی.

en: In the editor notice after publishing an item.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از انتشار یک مورد.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
fa_IR: در اطلاعیه ویرایشگر پس از بازگرداندن یک مورد به پیش‌نویس.

en: In the editor notice after scheduling an item.
fa_IR: در اطلاعیه سردبیر پس از زمان‌بندی یک مورد.

en: In the editor used as the placeholder of the title.
fa_IR: در ویرایشگر به عنوان مکان نگهدار عنوان استفاده می شود.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
fa_IR: در ویرایشگری که برای عنوان متا باکس تصویر شاخص استفاده می‌شود.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
fa_IR: در ویرایشگری که برای عنوان پست استفاده می‌شود، متا باکس ویژگی‌های نوشته.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
fa_IR: در پنجره‌ی چندرسانه‌ای، تمام رسانه‌های آپلود شده در این مورد نمایش داده می‌شود.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
fa_IR: در پست منوی فرعی را در داشبورد مدیریت تایپ کنید.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
fa_IR: نوع فایل صحیح نیست

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Insert
fa_IR: درج

en: Insert Into Media Button
fa_IR: دکمه درج در رسانه

en: Insert into %s
fa_IR: افزودن به %s

en: Insert into post
fa_IR: افزودن به نوشته

en: Instruction Placement
fa_IR: قرارگیری دستورالعمل

en: Instructions
fa_IR: دستورالعمل ها

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
fa_IR: دستورالعمل‌هایی برای ویراستاران محتوا. هنگام ارسال داده‌ها نمایش داده می‌شود.

en: Invalid field group parameter(s).
fa_IR: پارامتر(ها) گروه فیلد نامعتبر است.

en: Invalid nonce.
fa_IR: کلید نامعتبر است.

en: Invalid post ID.
fa_IR: شناسه نوشته نامعتبر.

en: Invalid post type selected for review.
fa_IR: نوع پست نامعتبر برای بررسی انتخاب شده است.

en: Invalid request.
fa_IR: درخواست نامعتبر.

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
fa_IR: قویا توصیه می شود از بانک اطلاعاتی خود قبل از هر کاری پشتیبان تهیه کنید. آیا مایلید به روز رسانی انجام شود؟

en: Item Link
fa_IR: لینک آیتم

en: Item Published
fa_IR: مورد منتشر شد

en: Item Published Privately
fa_IR: مورد به صورت خصوصی منتشر شد

en: Item Reverted To Draft
fa_IR: آیتم به پیش نویس برگردانده شد

en: Item Scheduled
fa_IR: مورد زمان‌بندی شد

en: Item Updated
fa_IR: مورد بروزرسانی شد

en: Items List
fa_IR: فهرست موارد

en: Items List Navigation
fa_IR: ناوبری فهرست موارد

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
fa_IR: موارد را می‌توان در داشبورد مدیریت ویرایش و مدیریت کرد.

en: JSON (newer)
fa_IR: JSON (جدیدتر)

en: JSON Save Paths
fa_IR: مسیرهای ذخیره JSON

en: Key
fa_IR: کلید

en: LTR Icon
fa_IR: آیکون چپ به راست

en: Label
fa_IR: برچسب فیلد

en: Label Placement
fa_IR: قرارگیری برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب‌ها

en: Labels will be displayed as %s
fa_IR: برچسب ها نمایش داده شوند به صورت %s

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last updated: %s
fa_IR: آخرین به‌روزرسانی: %s

en: Latest Version
fa_IR: آخرین نسخه

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Learn More
fa_IR: بیشتر یاد بگیرید

en: Learn More Icon
fa_IR: آیکون بیشتر بدانید

en: Learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more.
fa_IR: بیشتر بدانید.

en: Learn&nbsp;more
fa_IR: بیشتر یاد بگیرید

en: Leave blank for no limit
fa_IR: برای نامحدود بودن این بخش را خالی بگذارید

en: Left aligned
fa_IR: سمت چپ

en: Length
fa_IR: طول

en: Library
fa_IR: کتابخانه

en: License Information
fa_IR: اطلاعات لایسنس

en: License Key
fa_IR: کلید لایسنس

en: Limit the media library choice
fa_IR: محدود کردن انتخاب کتابخانه چندرسانه ای

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Array
fa_IR: آرایه لینک

en: Link Existing Field Groups
fa_IR: پیوند گروه های فیلد موجود

en: Link URL
fa_IR: آدرس لینک

en: Link field groups
fa_IR: پیوند دادن گروه‌های فیلد

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
fa_IR: طبقه‌بندی را در کنترل‌های ویجت ابر برچسب فهرست کنید.

en: Load Terms
fa_IR: خواندن ترم ها

en: Load value from posts terms
fa_IR: خواندن مقادیر از ترم های نوشته

en: Loading
fa_IR: درحال خواندن

en: Loading diff
fa_IR: بارگذاری تفاوت

en: Local JSON
fa_IR: JSON های لوکال

en: Located in plugin: %s
fa_IR: قرار گرفته در پلاگین: %s

en: Located in theme: %s
fa_IR: قرار گرفته در قالب: %s

en: Located in: %s
fa_IR: قرار گرفته در: %s

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location Rules
fa_IR: قوانین مکان

en: Location type "%s" is already registered.
fa_IR: نوع مکان "%s" در حال حاضر ثبت شده است.

en: Logged in
fa_IR: وارده شده

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
fa_IR: فقط حروف کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 20 کاراکتر.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
fa_IR: فقط حروف انگلیسی کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 32 حرف.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa_IR: یک طبقه بندی را در قسمت جلویی و در داشبورد مدیریت قابل مشاهده می کند.

en: Manage License
fa_IR: مدیریت لایسنس

en: Manage Terms Capability
fa_IR: قابلیت مدیریت شرایط

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Maximum
fa_IR: بیشترین

en: Maximum Layouts
fa_IR: حداکثر تعداد طرح ها

en: Maximum Posts
fa_IR: حداکثر نوشته‌ها

en: Maximum Rows
fa_IR: حداکثر تعداد سطرها

en: Maximum Selection
fa_IR: حداکثر انتخاب

en: Maximum Value
fa_IR: حداکثر مقدار

en: Maximum rows reached ({max} rows)
fa_IR: مقادیر به حداکثر رسیده اند ( {max} سطر )

en: Maximum selection reached
fa_IR: بیشترین حد انتخاب شده است

en: Maximum values reached ( {max} values )
fa_IR: مقادیر به حداکثر رسیده اند ( {max} آیتم )

en: Media Library
fa_IR: کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Icon
fa_IR: آیکون منو

en: Menu Item
fa_IR: آیتم منو

en: Menu Label
fa_IR: برچسب فهرست

en: Menu Locations
fa_IR: محل منو

en: Menu Name
fa_IR: نام فهرست

en: Menu Position
fa_IR: جایگاه فهرست

en: Menu items
fa_IR: آیتم‌های منو

en: Menus
fa_IR: منوها

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta Box Sanitization Callback
fa_IR: فراخوانی مجدد پاکسازی متا باکس

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Minimum
fa_IR: کمترین

en: Minimum Layouts
fa_IR: حداقل تعداد طرح ها

en: Minimum Posts
fa_IR: حداقل نوشته‌ها

en: Minimum Rows
fa_IR: حداقل تعداد سطرها

en: Minimum Selection
fa_IR: حداقل انتخاب

en: Minimum Value
fa_IR: حداقل مقدار

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More Tools from WP Engine
fa_IR: ابزارهای بیشتر از WP Engine

en: Most Used
fa_IR: بیشترین استفاده

en: Move
fa_IR: انتقال

en: Move Complete.
fa_IR: انتقال کامل شد.

en: Move Custom Field
fa_IR: جابجایی فیلد سفارشی

en: Move Field
fa_IR: جابجایی فیلد

en: Move field group to trash?
fa_IR: انتقال گروه فیلد به زباله‌دان؟

en: Move field to another group
fa_IR: انتقال فیلد به گروه دیگر

en: Movie
fa_IR: فیلم

en: Movies
fa_IR: فیلم‌ها

en: Multi Select
fa_IR: چندین انتخاب

en: Multi-Expand
fa_IR: چند-گسترشی

en: Multiple Values
fa_IR: چندین مقدار

en: Name
fa_IR: نام

en: Name Field Description
fa_IR: شرح فیلد نام

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
fa_IR: متن

en: New %s
fa_IR: %s جدید

en: New %s Name
fa_IR: نام %s جدید

en: New Field
fa_IR: فیلد تازه

en: New Field Group
fa_IR: گروه فیلد تازه

en: New Item
fa_IR: مورد جدید

en: New Item Name
fa_IR: نام مورد جدید

en: New Lines
fa_IR: خطوط جدید

en: New Post
fa_IR: نوشتهٔ جدید

en: New Post Type
fa_IR: نوع نوشته جدید

en: New Tab Group
fa_IR: گروه زبانه جدید

en: New Tag Name
fa_IR: نام برچسب جدید

en: New Taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی جدید

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
fa_IR: تازه با ACF آشنا شده‌اید؟ به <a href="%s" target="_blank">راهنمای شروع</a> ما نگاهی بیندازید.

en: No
fa_IR: خیر

en: No %s
fa_IR: بدون %s

en: No %s found
fa_IR: %sای یافت نشد

en: No %s found in Trash
fa_IR: هیچ %s‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
fa_IR: هیچ گروه زمینه دلخواهی برای این صفحه تنظیمات یافت نشد. <a href="%s">ساخت گروه زمینه دلخواه</a>

en: No Field Groups found
fa_IR: گروه فیلدی یافت نشد

en: No Field Groups found in Trash
fa_IR: گروه فیلدی در زباله‌دان یافت نشد

en: No Fields found
fa_IR: گروه فیلدی یافت نشد

en: No Fields found in Trash
fa_IR: گروه فیلدی در زباله‌دان یافت نشد

en: No Formatting
fa_IR: بدون قالب بندی

en: No Items Found
fa_IR: موردی یافت نشد

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
fa_IR: بدون پیوند یکتا (جلوگیری از بازنویسی پیوند)

en: No Post Types found
fa_IR: هیچ نوع نوشته‌ای پیدا نشد

en: No Post Types found in Trash
fa_IR: هیچ نوع نوشته‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Taxonomies found
fa_IR: هیچ طبقه‌بندی‌ای یافت نشد

en: No Taxonomies found in Trash
fa_IR: هیچ طبقه‌بندی‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Terms
fa_IR: بدون شرایط

[ctx: No Terms]
en: No %s
fa_IR: بدون %s

en: No description
fa_IR: توضیحاتی وجود ندارد

en: No field groups
fa_IR: گروه فیلدی وجود ندارد

en: No field groups selected
fa_IR: گروه فیلدی انتخاب نشده است

en: No fields
fa_IR: فیلدی وجود ندارد

en: No file selected
fa_IR: هیچ پرونده ای انتخاب نشده

en: No image selected
fa_IR: هیچ تصویری انتخاب نشده

en: No matches found
fa_IR: مطابقتی یافت نشد

en: No options pages exist
fa_IR: هیچ صفحه تنظیماتی یافت نشد

en: No post types
fa_IR: نوع نوشته‌ای وجود ندارد

en: No posts
fa_IR: نوشته‌ای وجود ندارد

en: No posts found
fa_IR: هیچ نوشته‌ای یافت نشد

en: No posts found in Trash
fa_IR: هیچ نوشته‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No results found for that search term
fa_IR: برای آن عبارت جستجو نتیجه‌ای یافت نشد

en: No search results for '%s'
fa_IR: نتیجه جستجویی برای '%s' نبود

en: No tags
fa_IR: برچسبی نیست

en: No tags found
fa_IR: برچسبی یافت نشد

en: No taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ای وجود ندارد

en: No terms
fa_IR: شرطی وجود ندارد

en: No toggle fields available
fa_IR: هیچ فیلد تغییر وضعیت دهنده‌ای در دسترس نیست

en: No updates available.
fa_IR: به‌روزرسانی موجود نیست.

en: Normal (after content)
fa_IR: معمولی (بعد از ادیتور متن)

en: Not Found
fa_IR: یافت نشد

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
fa_IR: هیچ چیزی از افزونه UI نوع پست سفارشی برای وارد کردن انتخاب نشده است.

en: Nothing to import
fa_IR: چیزی برای درون‌ریزی وجود ندارد

en: Null
fa_IR: خالی (null)

en: Number
fa_IR: عدد

en: Number of Field Groups with Blocks and Other Locations
fa_IR: تعداد گروه های فیلد با بلوک ها و مکان های دیگر

en: Number of Field Groups with Multiple Block Locations
fa_IR: تعداد گروه‌های فیلد با مکان‌های بلوک متعدد

en: Number of Field Groups with a Single Block Location
fa_IR: تعداد گروه‌های فیلد با موقعیت مکانی تک بلوکی

en: Number of Fields by Field Type
fa_IR: تعداد فیلدها بر اساس نوع فیلد

en: Number of Third Party Fields by Field Type
fa_IR: تعداد فیلدهای شخص ثالث بر اساس نوع فیلد

en: Off Text
fa_IR: بدون متن

en: On Text
fa_IR: با متن

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
fa_IR: یک یا چند نوع پست که می توان با این طبقه بندی طبقه بندی کرد.

en: Open
fa_IR: باز

en: Opens in a new window/tab
fa_IR: در پنجره جدید باز شود

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
fa_IR: کنترلر سفارشی اختیاری برای استفاده به جای «WP_REST_Terms_Controller».

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
fa_IR: به صورت اختیاری یک جمع برای استفاده در قابلیت ها ارائه کنید.

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Options Page
fa_IR: برگه تنظیمات

en: Options Pages
fa_IR: برگه‌های گزینه‌ها

en: Options Pages UI Enabled
fa_IR: رابط کاربری صفحات گزینه‌ها فعال است

en: Options Updated
fa_IR: تنظیمات به روز شدند

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order No.
fa_IR: شماره ترتیب.

en: Ordered List Icon
fa_IR: آیکون لیست مرتب

en: Ordered List RTL Icon
fa_IR: آیکون RTL لیست مرتب

en: Original
fa_IR: اصلی

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Overview
fa_IR: مرور کلی

en: PRO
fa_IR: حرفه‌ای

en: PRO Only
fa_IR: فقط نسخه حرفه ای

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
fa_IR: فیلدهای حرفه‌ای نمی‌توانند بدون یک لایسنس فعال ویرایش شوند.

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page Attributes
fa_IR: صفات برگه

en: Page Link
fa_IR: پیوند (لینک) برگه/نوشته

en: Page Parent
fa_IR: برگه مادر

en: Page Template
fa_IR: قالب برگه

en: Page Type
fa_IR: نوع برگه

en: Page is equal to
fa_IR: صفحه برابر است با

en: Page is not equal to
fa_IR: صفحه برابر نیست با

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Pages do not contain
fa_IR: صفحات حاوی نیستند

en: Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
fa_IR: پشتیبانی از صفحه‌بندی برای آدرس‌های اینترنتی اقلام مانند بایگانی‌ها.

en: Parent
fa_IR: مادر

en: Parent %s
fa_IR: والد %s

en: Parent %s:
fa_IR: والد %s:

en: Parent Category
fa_IR: دسته‌بندی والد

en: Parent Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد والدین

en: Parent Page (has children)
fa_IR: برگه مادر (دارای زیر مجموعه)

en: Parent Page:
fa_IR: برگهٔ والد:

en: Parent Theme
fa_IR: پوسته‌ی مادر

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
fa_IR: اصطلاحات والد-فرزندی در پیوندها برای طبقه‌بندی‌های سلسله مراتبی.

en: Password
fa_IR: رمزعبور

en: Permalink
fa_IR: پیوند یکتا

en: Permalink Rewrite
fa_IR: بازنویسی پیوند ثابت

en: Permalinks for this post type are disabled.
fa_IR: پیوندهای یکتا برای این نوع نوشته غیرفعال هستند.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
fa_IR: پیوندهای یکتا برای این طبقه‌بندی غیرفعال هستند.

en: Permissions
fa_IR: دسترسی‌ها

en: Placeholder Text
fa_IR: نگهدارنده مکان متن

en: Placement
fa_IR: جانمایی

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
fa_IR: لطفاً مجوز ACF حرفه‌ای خود را برای ویرایش گروه‌های فیلد اختصاص داده شده به یک بلوک ACF فعال کنید.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
fa_IR: لطفا مجوز ACF حرفه‌ای خود را برای ویرایش این صفحه گزینه‌ها فعال کنید.

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
fa_IR: همچنین لطفا همه افزونه‌های پولی (%s) را بررسی کنید که به نسخه آخر بروز شده باشند.

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر لطفا با مدیر سایت یا توسعه‌دهنده خود تماس بگیرید.

en: Please select at least one site to upgrade.
fa_IR: لطفا حداقل یک سایت برای ارتقا انتخاب کنید.

en: Please select the destination for this field
fa_IR: مقصد انتقال این فیلد را مشخص کنید

en: Please select the field groups to link.
fa_IR: لطفاً گروه های فیلد را برای پیوند انتخاب کنید.

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
fa_IR: لطفا از زبانه پشتیبانی برای تماس استفاده کنید باید خودتان را پیدا کنید که نیاز به کمک دارد.

en: Plugin Version
fa_IR: نگارش افزونه

en: Plural Capability Name
fa_IR: جمع نام قابلیت

en: Plural Label
fa_IR: برچسب جمع

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popular %s
fa_IR: %s محبوب

en: Popular Tags
fa_IR: برچسب‌های محبوب

en: Popular fields
fa_IR: فیلدهای پرطرفدار

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Post Archives
fa_IR: بایگانی‌های نوشته

en: Post Attributes
fa_IR: ویژگی‌های نوشته

en: Post Category
fa_IR: دسته بندی نوشته

en: Post Format
fa_IR: فرمت نوشته

en: Post Formats
fa_IR: فرمت های پست

en: Post ID
fa_IR: شناسه نوشته

en: Post Icon
fa_IR: آیکون نوشته

en: Post Link
fa_IR: پیوند نوشته

en: Post Object
fa_IR: آبجکت یک نوشته

en: Post Status
fa_IR: وضعیت نوشته

en: Post Status Icon
fa_IR: آیکون وضعیت نوشته

en: Post Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی نوشته

en: Post Template
fa_IR: قالب نوشته

en: Post Type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post Type Key
fa_IR: کلید نوع نوشته

en: Post Types
fa_IR: انواع نوشته‌ها

en: Post Types and Taxonomies Enabled
fa_IR: انواع پست‌ها و طبقه‌بندی‌ها فعال شده‌اند

en: Post is equal to
fa_IR: نوشته برابر است با

en: Post is not equal to
fa_IR: نوشته مساوی نیست

en: Post published privately.
fa_IR: نوشته به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Post published.
fa_IR: نوشته منتشر شد.

en: Post reverted to draft.
fa_IR: نوشته به پیش‌نویس بازگشت.

en: Post scheduled.
fa_IR: نوشته زمان‌بندی شد.

en: Post type activated. | %s post types activated.
fa_IR[0]: %s نوع نوشته فعال شد.

en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
fa_IR[0]: %s نوع نوشته غیرفعال شد.

en: Post type deleted.
fa_IR: نوع پست حذف شد.

en: Post type draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس نوع نوشته بروزرسانی شد.

en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
fa_IR[0]: %s نوع نوشته تکراری است.

en: Post type saved.
fa_IR: نوع پست ذخیره شد.

en: Post type scheduled for.
fa_IR: نوع نوشته برنامه‌ریزی‌شده برای.

en: Post type submitted.
fa_IR: نوع نوشته ارسال شد.

en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
fa_IR[0]: %s نوع نوشته همگام‌سازی شد.

en: Post type updated.
fa_IR: نوع نوشته به روز شد.

en: Post updated
fa_IR: نوشته بروز شد

en: Post updated.
fa_IR: نوشته آپدیت شد.

en: Posts
fa_IR: نوشته ها

en: Posts Page
fa_IR: برگه ی نوشته ها

en: Posts list
fa_IR: فهرست نوشته‌ها

en: Prefix Field Labels
fa_IR: پیشوند پرچسب فیلدها

en: Prefix Field Names
fa_IR: پیشوند نام فایل ها

en: Prepend
fa_IR: پیشوند

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
fa_IR: اضافه کردن چک باکس اضافی برای انتخاب همه

en: Prepend to the beginning
fa_IR: افزودن قبل از

en: Presentation
fa_IR: نمایش

en: Preview Size
fa_IR: اندازه پیش نمایش

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
fa_IR: راهی برای ساختاربندی فیلدها به گروه ها برای سازماندهی بهتر داده ها و صفحه ویرایش ارائه می دهد.

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Quick Edit
fa_IR: ویرایش سریع

en: RGBA Array
fa_IR: آرایه RGBA

en: RGBA String
fa_IR: رشته RGBA

en: RSS feed URL for the post type items.
fa_IR: آدرس فید RSS برای موارد از نوع نوشته.

en: RTL Icon
fa_IR: آیکون راست به چپ

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه‌های رادیویی

en: Range
fa_IR: محدوده

en: Reading upgrade tasks...
fa_IR: در حال خواندن مراحل به روزرسانی...

en: Regenerate
fa_IR: بازتولید

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
fa_IR: تولید دوباره تمامی برچسب‌های مفرد و جمعی

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register Meta Box Callback
fa_IR: ثبت نام متا باکس کال بک

en: Registered ACF Blocks
fa_IR: بلوک‌های ACF ثبت‌شده

en: Registered ACF Forms
fa_IR: فرم‌های ثبت‌شده ACF

en: Registered Field Groups (JSON)
fa_IR: گروه‌های فیلد ثبت‌شده (JSON)

en: Registered Field Groups (PHP)
fa_IR: گروه‌های فیلد ثبت‌شده (PHP)

en: Registered Field Groups (UI)
fa_IR: گروه‌های فیلد ثبت‌شده (UI)

en: Registered Options Pages (JSON)
fa_IR: صفحات گزینه‌های ثبت‌شده (JSON)

en: Registered Options Pages (PHP)
fa_IR: صفحات گزینه‌های ثبت‌شده (PHP)

en: Registered Options Pages (UI)
fa_IR: صفحات گزینه‌های ثبت‌شده (رابط کاربری)

en: Registered Post Types (JSON)
fa_IR: انواع پست‌های ثبت‌شده (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
fa_IR: انواع پست‌های ثبت‌شده (UI)

en: Registered Taxonomies (JSON)
fa_IR: طبقه‌بندی‌های ثبت‌شده (JSON)

en: Registered Taxonomies (UI)
fa_IR: طبقه‌بندی‌های ثبت‌شده (UI)

en: Relational
fa_IR: رابطه

en: Relationship
fa_IR: ارتباط

en: Relationship is equal to
fa_IR: رابطه برابر است با

en: Relationship is not equal to
fa_IR: رابطه مساوی نیست

en: Relationships do not contain
fa_IR: روابط شامل نمی‌شوند

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Featured Image
fa_IR: حذف تصویر شاخص

en: Remove Formatting Icon
fa_IR: حذف آیکون قالب‌بندی

en: Remove Icon
fa_IR: حذف آیکون

en: Remove featured image
fa_IR: حذف تصویر شاخص

en: Remove file
fa_IR: حذف فایل

en: Remove image
fa_IR: حذف تصویر

en: Remove layout
fa_IR: حذف طرح

en: Remove row
fa_IR: حذف سطر

en: Rename Capabilities
fa_IR: تغییر نام قابلیت ها

en: Renew ACF PRO License
fa_IR: تمدید لایسنس ACF حرفه‌ای

en: Renew License
fa_IR: تمدید لایسنس

en: Renew PRO License
fa_IR: تمدید لایسنس حرفه‌ای

en: Renew PRO to Unlock
fa_IR: نسخه‌ی حرفه‌ای را تمدید کنید تا باز شود

en: Repeater
fa_IR: تکرار‌کننده

en: Repeater Field
fa_IR: فیلد تکرارشونده

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Restrict which files can be uploaded
fa_IR: محدودیت در آپلود فایل ها

en: Restrict which images can be uploaded
fa_IR: محدودیت در آپلود تصاویر

en: Restricted
fa_IR: ممنوع

en: Return Format
fa_IR: فرمت بازگشت

en: Return Value
fa_IR: مقدار بازگشت

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
fa_IR: برگرداندن یک مقدار HTML از نوع escape شده فقط زمانی امکان‌پذیر است که format_value نیز true باشد. مقدار فیلد به دلایل امنیتی برگردانده نشده است.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
fa_IR: برگرداندن مقادیر HTML فرار شده فقط زمانی امکان‌پذیر است که format_value نیز درست باشد. مقادیر فیلدها به دلایل امنیتی برگردانده نشده‌اند.

en: Reverse current order
fa_IR: معکوس سازی ترتیب کنونی

en: Review changes
fa_IR: تغییرات مرور شد

en: Review local JSON changes
fa_IR: بررسی تغییرات JSON محلی

en: Review sites & upgrade
fa_IR: بازبینی و به‌روزرسانی سایت‌ها

en: Revisions
fa_IR: بازنگری ها

en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
fa_IR: آدرس اینترنتی را با استفاده از یک slug سفارشی که در ورودی زیر تعریف شده است، بازنویسی کنید. ساختار پیوند یکتای شما به صورت زیر خواهد بود:

en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
fa_IR: URL را با استفاده از کلید نوع پست به عنوان اسلاگ بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
fa_IR: URL را با استفاده از کلید طبقه بندی به عنوان اسلاگ بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

en: Row
fa_IR: سطر

en: Rows
fa_IR: سطرها

en: Rules
fa_IR: قوانین

en: Save 'custom' values to the field's choices
fa_IR: ذخیره مقادیر سفارشی در انتخاب‌های فیلد

en: Save 'other' values to the field's choices
fa_IR: ذخیره مقادیر دیگر در انتخاب‌های فیلد

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Custom Values
fa_IR: ذخیره مقادیر سفارشی

en: Save Format
fa_IR: ذخیره قالب

en: Save Options
fa_IR: ذخیره گزینه‌ها

en: Save Other Choice
fa_IR: ذخیره انتخاب دیگر

en: Save Terms
fa_IR: ذخیره ترم ها

en: Save created options back to the "Choices" setting in the field definition.
fa_IR: گزینه‌های ایجاد شده را دوباره در تنظیمات «انتخاب‌ها» در تعریف فیلد ذخیره کنید.

en: Saved
fa_IR: ذخیره شده

en: Screen Options Icon
fa_IR: آیکون گزینه‌های صفحه

en: Seamless (no metabox)
fa_IR: بدون متاباکس

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
fa_IR: بدون مانند (جایگزینی این فیلد با فیلدهای انتخابی)

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

en: Search Field Groups
fa_IR: جستجوی گروه‌های فیلد

en: Search Fields
fa_IR: جستجوی فیلدها

en: Search Icon
fa_IR: آیکون جستجو

en: Search Items
fa_IR: جستجوی موارد

en: Search Post Types
fa_IR: جستجوی انواع نوشته

en: Search Posts
fa_IR: جستجوی نوشته‌ها

en: Search Tags
fa_IR: جستجوی برچسب‌ها

en: Search Taxonomies
fa_IR: جستجوی طبقه‌بندی‌ها

en: Search fields...
fa_IR: جستجوی فیلدها...

en: Search for address...
fa_IR: جستجو برای آدرس . . .

en: Search icons...
fa_IR: جستجوی آیکون‌ها...

en: Search...
fa_IR: جستجو . . .

en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

en: Select Color
fa_IR: رنگ را انتخاب کنید

en: Select Field
fa_IR: انتخاب فیلد

en: Select Field Groups
fa_IR: انتخاب گروه‌های فیلد

en: Select Field Type
fa_IR: انتخاب نوع فیلد

en: Select File
fa_IR: انتخاب پرونده

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select Link
fa_IR: انتخاب لینک

en: Select Multiple
fa_IR: انتخاب چندتایی

en: Select Options Pages
fa_IR: انتخاب صفحات گزینه‌ها

en: Select Post Types
fa_IR: نوع‌های نوشته را انتخاب کنید

en: Select Taxonomies
fa_IR: انتخاب طبقه‌بندی‌ها

en: Select a sub field to show when row is collapsed
fa_IR: یک زمینه زیرمجموعه را انتخاب کنید تا زمان بسته شدن طر نمایش داده شود

en: Select default color
fa_IR: انتخاب رنگ پیش‌فرض

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
fa_IR: طبقه‌بندی‌های موجود را برای دسته‌بندی کردن آیتم‌های نوع نوشته انتخاب نمایید.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
fa_IR: فیلد(های) را برای ذخیره ارجاع به مورد در حال به روز رسانی انتخاب کنید. می توانید این فیلد را انتخاب کنید. فیلدهای هدف باید با جایی که این فیلد در حال نمایش است سازگار باشد. به عنوان مثال، اگر این فیلد در Taxonomy نمایش داده شود، فیلد مورد نظر شما باید از نوع Taxonomy باشد

en: Select one or many field groups...
fa_IR: یک یا چند گروه فیلد را انتخاب کنید...

en: Select one or more fields you wish to clone
fa_IR: انتخاب فیلد دیگری برای کپی

en: Select post type
fa_IR: انتحاب نوع نوشته

en: Select taxonomy
fa_IR: انتخاب طبقه بندی

en: Select the appearance of this field
fa_IR: ظاهر این فیلد را مشخص کنید

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
fa_IR: مواردی را که می‌خواهید خروجی بگیرید انتخاب کنید و سپس روش خروجی خود را انتخاب کنید. برای خروجی گرفتن به یک فایل .json که می‌توانید آن را به یک نصب ACF دیگر درون ریزی کنید، از Export As JSON استفاده کنید. برای خروجی گرفتن به کد PHP که می‌توانید در قالب خود قرار دهید، PHP تولید کنید.

en: Select the taxonomy to be displayed
fa_IR: طبقه‌بندی را برای برون بری انتخاب کنید

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
fa_IR: نوع پیوند یکتا را برای استفاده در این طبقه‌بندی انتخاب کنید.

en: Select where content editors can choose the icon from.
fa_IR: انتخاب کنید که ویرایشگران محتوا از کجا می‌توانند نماد را انتخاب کنند.

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
fa_IR: یک  حرف را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
fa_IR: لطفا %d کاراکتر را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
fa_IR: یک یا چند حرف وارد کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
fa_IR: لطفا %d یا چند کاراکتر دیگر وارد کنید

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
fa_IR: خطا در فراخوانی داده ها

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
fa_IR: بارگذاری نتایج بیشتر&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
fa_IR: مشابهی یافت نشد

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
fa_IR: یک نتیجه موجود است برای انتخاب اینتر را فشار دهید.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa_IR: نتایج %d در دسترس است با استفاده از کلید بالا و پایین روی آنها حرکت کنید.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
fa_IR: جستجو &hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
fa_IR: فقط می توانید یک آیتم را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
fa_IR: شما فقط می توانید %d مورد را انتخاب کنید

en: Selected elements will be displayed in each result
fa_IR: عناصر انتخاب شده در هر نتیجه نمایش داده خواهند شد

en: Selected file. Press tab to access file options.
fa_IR: فایل انتخاب شده. برای دسترسی به گزینه‌های فایل، کلید Tab را فشار دهید.

en: Selected image. Press tab to access image options.
fa_IR: تصویر انتخاب شده. برای دسترسی به گزینه‌های تصویر، کلید Tab را فشار دهید.

en: Selection is greater than
fa_IR: انتخاب بیشتر از

en: Selection is less than
fa_IR: انتخاب کمتر از

en: Send Trackbacks
fa_IR: ارسال بازتاب ها

en: Separate %s with commas
fa_IR: %s را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Separate Items With Commas
fa_IR: موارد را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Separate tags with commas
fa_IR: برچسب‌ها را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Set Featured Image
fa_IR: تنظیم تصویر شاخص

en: Set featured image
fa_IR: تنظیم تصویر شاخص

en: Set the initial zoom level
fa_IR: تعین مقدار بزرگنمایی اولیه

en: Sets the textarea height
fa_IR: تعیین ارتفاع باکس متن

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
fa_IR: تنظیم می‌کند که آیا نوشته‌ها باید از نتایج جستجو و برگه‌های بایگانی طبقه‌بندی مستثنی شوند.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show Admin Column
fa_IR: نمایش ستون مدیریت

en: Show Custom Palette
fa_IR: نمایش پالت سفارشی

en: Show In Admin Bar
fa_IR: نمایش در نوار مدیریت

en: Show In Admin Menu
fa_IR: نمایش در نوار مدیریت

en: Show In UI
fa_IR: نمایش در رابط کاربری

en: Show Media Upload Buttons
fa_IR: نمایش دکمه‌های آپلود رسانه

en: Show in REST API
fa_IR: نمایش در REST API

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
fa_IR: نمایش طبقه‌بندی در پنل ویرایش سریع/دسته جمعی.

en: Show this field group if
fa_IR: این گروه فیلد را نمایش بده اگر

en: Show this field if
fa_IR: نمایش این گروه فیلد اگر

en: Show&nbsp;details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Shown in field group list
fa_IR: نمایش لیست گروه فیلد

en: Side
fa_IR: کنار

en: Single Value
fa_IR: تک مقدار

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله. خط زیرین و خط تیره ها مجازاند

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله. زیرخط و خط تیره مجاز است.

en: Singular Capability Name
fa_IR: نام قابلیت مفرد

en: Singular Label
fa_IR: برچسب مفرد

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site is up to date
fa_IR: سایت به روز است

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
fa_IR: سایت نیاز به بروزرسانی پایگاه داده از %1$s به %2$s دارد

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Slug Field Description
fa_IR: توضیحات فیلد اسلگ

en: Sorry, this browser does not support geolocation
fa_IR: با عرض پوزش، این مرورگر از موقعیت یابی جغرافیایی پشتیبانی نمی کند

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
fa_IR: متاسفیم، این نوشته برای مقایسه‌ی تفاوت در دسترس نیست.

en: Sorry, you do not have permission to do that.
fa_IR: متاسفم، شما اجازه انجام این کار را ندارید.

en: Sort Terms
fa_IR: مرتب سازی شرایط

en: Sort by date modified
fa_IR: به ترتیب تاریخ اعمال تغییرات

en: Sort by date uploaded
fa_IR: به ترتیب تاریخ آپلود

en: Sort by title
fa_IR: به ترتیب عنوان

en: Spam Detected
fa_IR: اسپم تشخیص داده شد

en: Specify custom colors
fa_IR: رنگ‌های سفارشی را مشخص کنید

en: Specify the return format for the icon. %s
fa_IR: قالب بازگشتی برای آیکون را مشخص کنید. %s

en: Specify the returned value on front end
fa_IR: مقدار برگشتی در نمایش نهایی را تعیین کنید

en: Specify the style used to render the clone field
fa_IR: مشخص کردن استایل مورد نظر در نمایش دسته فیلدها

en: Specify the style used to render the selected fields
fa_IR: استایل جهت نمایش فیلد انتخابی

en: Specify the value returned
fa_IR: مقدار بازگشتی را انتخاب کنید

en: Specify where new attachments are added
fa_IR: مشخص کنید که پیوست ها کجا اضافه شوند

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
fa_IR: با ویژگی هایی مانند ACF Blocks و Options Pages و انواع فیلدهای پیچیده مانند Repeater، Flexible Content، Clone و Gallery، گردش کار خود را سرعت دهید و وب سایت های بهتری را توسعه دهید.

en: Standard (WP metabox)
fa_IR: استاندارد (دارای متاباکس)

en: Start a new group of tabs at this tab.
fa_IR: شروع گروه جدید زبانه‌ها در این زبانه.

en: Step Size
fa_IR: اندازه مرحله

en: String
fa_IR: رشته متن

en: Style
fa_IR: شیوه نمایش

en: Stylized UI
fa_IR: رابط کاربری استایل‌دار

en: Sub Fields
fa_IR: فیلدهای زیرمجموعه

en: Subscription Expiry Date
fa_IR: تاریخ انقضای اشتراک

en: Super Admin
fa_IR: مدیرکل

en: Superhero (alt) Icon
fa_IR: آیکون ابرقهرمان (alt)

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Supports
fa_IR: پشتیبانی‌ها

en: Switch to Edit
fa_IR: حالت ویرایش

en: Switch to Preview
fa_IR: حالت پیش‌نمایش

en: Sync
fa_IR: هماهنگ

en: Sync available
fa_IR: هماهنگ سازی موجود است

en: Sync changes
fa_IR: همگام‌سازی تغییرات

en: Tab
fa_IR: تب

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table Col After Icon
fa_IR: ستون جدول بعد از آیکون

en: Table Col Before Icon
fa_IR: ستون جدول قبل از آیکون

en: Table Row After Icon
fa_IR: ردیف جدول بعد از آیکون

en: Table Row Before Icon
fa_IR: ردیف جدول قبل از آیکون

en: Tabs
fa_IR: تب ها

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Tag Link
fa_IR: لینک را تگ کنید

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags list
fa_IR: فهرست برچسب‌ها

en: Tags list navigation
fa_IR: پیمایش لیست برچسب ها

en: Target Field
fa_IR: میدان هدف

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

en: Taxonomy Key
fa_IR: کلید طبقه بندی

en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
fa_IR[0]: %s طبقه‌بندی فعال شد.

en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
fa_IR[0]: %s طبقه‌بندی غیرفعال شد.

en: Taxonomy deleted.
fa_IR: طبقه بندی حذف شد.

en: Taxonomy draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس طبقه‌بندی به‌روزرسانی شد.

en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
fa_IR[0]: %s طبقه‌بندی تکرار شده است.

en: Taxonomy saved.
fa_IR: طبقه بندی ذخیره شد.

en: Taxonomy scheduled for.
fa_IR: طبقه‌بندی برنامه‌ریزی شد.

en: Taxonomy submitted.
fa_IR: طبقه‌بندی ثبت شد.

en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
fa_IR[0]: %s طبقه‌بندی همگام‌سازی شد.

en: Taxonomy updated.
fa_IR: طبقه بندی به روز شد.

en: Term Description
fa_IR: شرح اصطلاح

en: Term ID
fa_IR: شناسه مورد

en: Term Name
fa_IR: نام اصطلاح

en: Term Object
fa_IR: به صورت آبجکت

en: Term Slug
fa_IR: بایگانی اصطلاح

en: Terms
fa_IR: شرایط

en: Terms do not contain
fa_IR: شرایط شامل نمی‌شود

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Area
fa_IR: جعبه متن (متن چند خطی)

en: Text Only
fa_IR: فقط متن

en: Text shown when active
fa_IR: نمایش متن در زمان فعال بودن

en: Text shown when inactive
fa_IR: نمایش متن در زمان غیر فعال بودن

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
fa_IR: از شما برای بروزرسانی به %1$s نسخه‌ی %2$s متشکریم!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
fa_IR: "Slug" نسخه URL مناسب این نام است. معمولا تمام حروف کوچک است و فقط شامل حروف، اعداد و خط فاصله است.

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
fa_IR: فیلد %1$s اکنون در گروه فیلد %2$s قابل مشاهده است

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
fa_IR: افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته، به کمک فیلدهای اضافی و API بصری، یک فرم‌ساز بصری را برای سفارشی‌کردن صفحات ویرایش وردپرس برای نمایش مقادیر فیلدهای سفارشی در هر پرونده‌ی قالب پوسته فراهم می‌کند.

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
fa_IR: پیوند آیکونی که می‌خواهید استفاده کنید، یا svg به عنوان Data پیوند

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
fa_IR: آیکون‌های موجود مطابق با عبارت جستجوی شما در انتخابگر آیکون زیر به‌روزرسانی شده‌اند.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
fa_IR: آدرس اینترنتی پایه برای آدرس‌های اینترنتی REST API از نوع نوشته.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
fa_IR: نام قابلیت مدیریت شرایط این طبقه بندی.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
fa_IR: اگر از صفحه جاری خارج شوید ، تغییرات شما ذخیره نخواهند شد

[ctx: The core ACF block binding source name for fields on the current page]
en: ACF Fields
fa_IR: فیلد‌های ACF

en: The currently selected image preview
fa_IR: پیش‌نمایش تصویری که در حال حاضر انتخاب شده است

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
fa_IR: شرح به طور پیش فرض برجسته نیست. با این حال، برخی از موضوعات ممکن است آن را نشان دهد.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
fa_IR: کد زیر را می توان برای ثبت یک نسخه محلی از موارد انتخاب شده استفاده کرد. ذخیره گروه‌های فیلد، انواع پست یا طبقه‌بندی به صورت محلی می‌تواند مزایای زیادی مانند زمان بارگذاری سریع‌تر، کنترل نسخه و فیلدها/تنظیمات پویا را ارائه دهد. به سادگی کد زیر را در فایل functions.php تم خود کپی و جایگذاری کنید یا آن را در یک فایل خارجی قرار دهید، سپس موارد را از ادمین ACF غیرفعال یا حذف کنید.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
fa_IR: این سایت ها نیاز به به روز رسانی دارند برای انجام %s کلیک کنید.

en: The format displayed when editing a post
fa_IR: قالب در زمان نمایش نوشته دیده خواهد شد

en: The format returned via template functions
fa_IR: قالب توسط توابع پوسته نمایش داده خواهد شد

en: The format used when saving a value
fa_IR: قالب استفاده در زمان ذخیره مقدار

en: The name is how it appears on your site
fa_IR: نام این است که چگونه در سایت شما ظاهر می شود

en: The name of the default term.
fa_IR: نام اصطلاح پیش فرض.

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
fa_IR: موقعیت در منوی کناری در داشبورد مدیریت.

en: The post type key must be under 20 characters.
fa_IR: کلید نوع نوشته حداکثر باید 20 حرفی باشد.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: کلید نوع نوشته فقط باید شامل حذوف کوچک انگلیسی و اعداد و زیر خط (_) و یا خط تیره (-) باشد.

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
fa_IR: فیلد ACF درخواست‌شده مجاز به خروجی در bindings یا شورت‌کد ACF نیست.

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
fa_IR: نوع فیلد ACF درخواست‌شده از خروجی در Block Bindings یا شورت‌کد ACF پشتیبانی نمی‌کند.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
fa_IR: نوع فیلد ACF درخواست‌شده از خروجی در bindings یا شورت‌کد ACF پشتیبانی نمی‌کند.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
fa_IR: کلمه متنی "field_" نباید در ابتدای نام فیلد استفاده شود

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
fa_IR: کلید طبقه‌بندی بایستی زیر 32 حرف باشد.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa_IR: کلید طبقه‌بندی فقط باید شامل حروف کوچک و اعداد انگلیسی، زیر خط (_) و یا خط تیره (-) باشد.

en: The type of icon to save.
fa_IR: نوع آیکونی که قرار است ذخیره شود.

en: The value of icon to save.
fa_IR: مقدار آیکونی که قرار است ذخیره شود.

en: This Field
fa_IR: این فیلد

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
fa_IR: این به شما امکان می دهد فیلدهای موجود را انتخاب و نمایش دهید. هیچ فیلدی را در پایگاه داده کپی نمی کند، اما فیلدهای انتخاب شده را در زمان اجرا بارگیری و نمایش می دهد. فیلد Clone می تواند خود را با فیلدهای انتخابی جایگزین کند یا فیلدهای انتخاب شده را به صورت گروهی از زیرفیلدها نمایش دهد.

en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
fa_IR: این داده‌ها همزمان با تشخیص مقادیری که در طول خروجی تغییر کرده‌اند، ثبت می‌شوند. %1$s گزارش را پاک کرده و %2$s را پس از escape کردن مقادیر در کد خود، رد کنید. اگر دوباره مقادیر تغییر یافته را تشخیص دهیم، اعلان دوباره ظاهر می‌شود.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
fa_IR: این فیلد تا زمانی که تغییراتش ذخیره شود، نمی‌تواند جابجا شود

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
fa_IR: این گزینه محدود است به {max} {label} {identifier}

en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
fa_IR: این فیلد نباید یک <a href="%s" target="_blank">واژه‌ی از پیش ذخیره‌شده</a>در وردپرس باشد.

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
fa_IR: این زمینه لازم دارد {min} {label} {identifier}

en: This is the name which will appear on the EDIT page
fa_IR: این نامی است که در صفحه "ویرایش" نمایش داده خواهد شد

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
fa_IR: این مورد نمی‌تواند ثبت شود، زیرا کلید آن توسط مورد دیگری که توسط افزونه یا پوسته‌ی دیگری ثبت شده، در حال استفاده است.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
fa_IR: این نوع پست را نمی توان ثبت کرد زیرا کلید آن توسط نوع پست دیگری که توسط افزونه یا پوسته دیگری ثبت شده است استفاده می شود.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
fa_IR: کلید نوع نوشته در حال حاضر در ACF ثبت شده است و نمی توان از آن استفاده کرد.

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
fa_IR: کلید نوع نوشته در حال حاضر خارج از ACF ثبت شده است و نمی توان از آن استفاده کرد.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
fa_IR: این یک ویرایشگر ساده، ساختار یافته و مبتنی بر چیدمان را فراهم می کند. قسمت Flexible Content به شما امکان تعریف، ایجاد و مدیریت محتوا را با کنترل کامل با استفاده از طرح‌بندی‌ها و فیلدهای فرعی برای طراحی بلوک‌های موجود می‌دهد.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
fa_IR: این راه حلی را برای تکرار محتوا مانند اسلایدها، اعضای تیم و کاشی‌های دعوت به اقدام، با عمل به عنوان والد برای مجموعه‌ای از زیرفیلدها که می‌توانند بارها و بارها تکرار شوند، فراهم می‌کند.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
fa_IR: این یک رابط تعاملی برای مدیریت مجموعه ای از پیوست ها فراهم می کند. اکثر تنظیمات مشابه نوع فیلد عکس هستند. تنظیمات اضافی به شما این امکان را می دهد که مکان اضافه شدن پیوست های جدید در گالری و حداقل/حداکثر تعداد پیوست های مجاز را مشخص کنید.

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
fa_IR: این بخش شامل اطلاعات اشکال‌زدایی در مورد پیکربندی ACF شماست که ارائه آن به پشتیبانی می‌تواند مفید باشد.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
fa_IR: این طبقه‌بندی نمی‌تواند ثبت شود زیرا کلید آن توسط طبقه‌بندی دیگری که توسط افزونه یا پوسته دیگری ثبت شده است، استفاده می‌شود.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید طبقه‌بندی در حال حاضر توسط طبقه‌بندی دیگری در ACF در حال استفاده است و نمی‌تواند استفاده شود.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
fa_IR: این کلید طبقه‌بندی در حال حاضر توسط طبقه‌بندی دیگری که خارج از ACF ثبت شده در حال استفاده است و نمی‌تواند استفاده شود.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
fa_IR: این نسخه شامل بهبودهایی در پایگاه داده است و نیاز به ارتقا دارد.

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی

en: Time Picker
fa_IR: انتخاب زمان

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
fa_IR: تا زمانی که روی فیلد کلیک نشود TinyMCE اجرا نخواهد شد

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Placeholder
fa_IR: نگهدارنده متن عنوان

en: Title for a navigation link block variation.
fa_IR: عنوان برای یک بلوک پیوند ناوبری با قابلیت تغییر.

en: Title shown on the edit screen for the field group meta box to use instead of the field group title
fa_IR: عنوانی که در صفحه ویرایش برای متا باکس گروه فیلد نمایش داده می‌شود تا به جای عنوان گروه فیلد استفاده شود.

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
fa_IR: برای به روزرسانی لطفا کد لایسنس را وارد  کنید. <a href="%s" target="_blank">قیمت ها</a>.

en: Toggle All
fa_IR: انتخاب همه

en: Toggle panel
fa_IR: پنل جدا شونده

en: Toolbar
fa_IR: نوار ابزار

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Top Level Page (no parent)
fa_IR: بالاترین سطح برگه(بدون والد)

en: Top aligned
fa_IR: سمت بالا

en: True / False
fa_IR: صحیح / غلط

en: Try a different search term or browse %s
fa_IR: واژه‌ی جستجوی متفاوتی را امتحان کنید یا %s را مرور کنید

en: Tutorial
fa_IR: آموزش

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type to search...
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید....

en: URL
fa_IR: نشانی وب

en: URLs
fa_IR: پیوندها

en: Universal Access (alt) Icon
fa_IR: آیکون دسترسی جهانی (alt)

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unknown field
fa_IR: فیلد ناشناس

en: Unknown field group
fa_IR: گروه ناشناس

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
fa_IR: با ACF PRO ویژگی های پیشرفته را باز کنید و حتی بیشتر بسازید

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
fa_IR: قفل ویژگی‌های اضافی را با ACF PRO باز کنید

en: Unordered List Icon
fa_IR: آیکون لیست نامرتب

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update %s
fa_IR: به‌روزرسانی %s

en: Update Available
fa_IR: بروزرسانی موجود است

en: Update File
fa_IR: بروزرسانی پرونده

en: Update Image
fa_IR: بروزرسانی تصویر

en: Update Information
fa_IR: اطلاعات به روز رسانی

en: Update Item
fa_IR: به روز رسانی مورد

en: Update Plugin
fa_IR: بروزرسانی افزونه

en: Update Source
fa_IR: منبع به روز رسانی

en: Update Tag
fa_IR: به روز رسانی برچسب

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
fa_IR: با مراجعه به این شناسه، یک فیلد را در مقادیر انتخاب شده به روز کنید

en: Updates
fa_IR: بروزرسانی ها

en: Upgrade Database
fa_IR: به‌روزرسانی پایگاه داده

en: Upgrade Notice
fa_IR: نکات به روزرسانی

en: Upgrade Sites
fa_IR: ارتقاء سایت

en: Upgrade complete.
fa_IR: ارتقا کامل شد.

en: Upgrade failed.
fa_IR: ارتقا با خطا مواجه شد.

en: Upgrade to ACF PRO
fa_IR: ‫ارتقا به ACF حرفه‌ای

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
fa_IR: به ACF PRO ارتقا دهید تا صفحات گزینه را تنها با چند کلیک ایجاد کنید

en: Upgrade to PRO
fa_IR: ‫ارتقا به نسخه حرفه ای

en: Upgrading data to version %s
fa_IR: به روز رسانی داده ها به نسحه %s

en: Uploaded To This Item
fa_IR: در این مورد بارگذاری شد

en: Uploaded to post
fa_IR: بارگذاری شده در نوشته

en: Uploaded to this %s
fa_IR: در این %s بارگذاری شد

en: Uploaded to this post
fa_IR: بارگذاری شده در این نوشته

en: Use AJAX to lazy load choices?
fa_IR: از ایجکس برای خواندن گزینه های استفاده شود؟

en: Use Featured Image
fa_IR: استفاده از تصویر شاخص

en: Use a custom color palette by entering comma separated hex or rgba values
fa_IR: با وارد کردن مقادیر هگز یا rgba جدا شده با کاما، از یک پالت رنگ سفارشی استفاده کنید

en: Use a stylized checkbox using select2
fa_IR: به‌کارگیری کادر انتخاب سبک وار با select2

en: Use as featured image
fa_IR: استفاده به عنوان تصویر شاخص

en: Use colors from theme.json
fa_IR: از رنگ‌های theme.json استفاده کنید

en: Use the current date as the default value for this field.
fa_IR: از تاریخ فعلی به عنوان مقدار پیش‌فرض برای این فیلد استفاده کنید.

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای فیلتر کردن بر اساس عنوان تاریخ در صفحه فهرست انواع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
fa_IR: توسط خوانندگان صفحه نمایش برای فیلتر کردن عنوان لینک‌ها در صفحه فهرست انواع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای صفحه‌بندی فهرست فیلتر در صفحه فهرست نوع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
fa_IR: توسط صفحه‌خوان‌ها برای فهرست موارد در صفحه فهرست انواع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
fa_IR: برای نمایش پیام به ویرایشگران در کنار سایر فیلدها استفاده می شود. برای ارائه متن یا دستورالعمل های اضافی در اطراف زمینه های خود مفید است.

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Array
fa_IR: آرایه کاربر

en: User Form
fa_IR: فرم کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User Object
fa_IR: آبجکت کاربر

en: User Role
fa_IR: نقش کاربر

en: User is equal to
fa_IR: کاربر برابر است با

en: User is not equal to
fa_IR: کاربر برابر نیست با

en: User unable to add new %s
fa_IR: کاربر قادر به اضافه کردن %s تازه نیست

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Users do not contain
fa_IR: کاربران شامل نمی‌شوند

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
fa_IR: از انتخابگر رسانه‌ی بومی وردپرس برای بارگذاری یا انتخاب پرونده‌ها استفاده می‌کند.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
fa_IR: از انتخابگر رسانه‌ی بومی وردپرس برای بارگذاری یا انتخاب تصاویر استفاده می‌کند.

en: Validate Email
fa_IR: اعتبار سنجی ایمیل

en: Validation
fa_IR: اعتبارسنجی

en: Validation failed
fa_IR: مشکل در اعتبار سنجی

en: Validation successful
fa_IR: اعتبار سنجی موفق بود

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value contains
fa_IR: شامل می شود

en: Value is equal to
fa_IR: مقدار برابر است با

en: Value is greater than
fa_IR: مقدار بیشتر از

en: Value is less than
fa_IR: مقدار کمتر از

en: Value is not equal to
fa_IR: مقدار برابر نیست با

en: Value matches pattern
fa_IR: مقدار الگوی

en: Value must be a number
fa_IR: مقدار باید عددی باشد

en: Value must be a valid URL
fa_IR: مقدار باید یک آدرس صحیح باشد

en: Value must be equal to or higher than %d
fa_IR: مقدار باید مساوی یا بیشتر از %d باشد

en: Value must be equal to or lower than %d
fa_IR: مقدار باید کوچکتر یا مساوی %d باشد

en: Value must not exceed %d characters
fa_IR: مقدار نباید از %d کاراکتر بیشتر شود

en: Values will be saved as %s
fa_IR: مقادیر ذخیره خواهند شد به صورت %s

en: Various
fa_IR: مختلف

en: Version %s
fa_IR: نگارش %s

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View %s
fa_IR: مشاهده‌ی %s

en: View Field
fa_IR: مشاهده فیلد

en: View Field Group
fa_IR: مشاهده‌ی گروه فیلد

en: View Item
fa_IR: نمایش مورد

en: View Items
fa_IR: نمایش موارد

en: View Post
fa_IR: نمایش نوشته

en: View Post Type
fa_IR: مشاهده‌ی نوع نوشته

en: View Posts
fa_IR: مشاهده‌ی نوشته‌ها

en: View Pricing & Upgrade
fa_IR: مشاهده قیمت و ارتقاء

en: View Site Icon
fa_IR: نمایش آیکون سایت

en: View Tag
fa_IR: مشاهده‌ی برچسب

en: View Taxonomy
fa_IR: مشاهده طبقه‌بندی

en: View details
fa_IR: نمایش جزییات

en: Viewing back end
fa_IR: درحال نمایش back end

en: Viewing front end
fa_IR: درحال نمایش سمت کاربر

en: Visibility
fa_IR: نمایش

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa_IR: در قسمت جلو و در داشبورد مدیریت قابل مشاهده است.

en: Visit website
fa_IR: بازدید وب سایت

en: Visual
fa_IR: بصری

en: Visual & Text
fa_IR: بصری و متنی

en: Visual Only
fa_IR: فقط بصری

en: WP Engine logo
fa_IR: نماد WP Engine

en: WYSIWYG Editor
fa_IR: ویرایشگر WYSIWYG

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
fa_IR: ما در المنتور فارسی در مورد پشتیبانی متعصب هستیم و می خواهیم شما با ACF بهترین بهره را از وب سایت خود ببرید. اگر به مشکلی برخوردید ، چندین مکان وجود دارد که می توانید کمک کنید:

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
fa_IR: توصیه نمی‌کنیم از این فیلد در بلوک‌های ACF استفاده کنید.

en: Week Starts On
fa_IR: اولین روز هفته

en: WhatsApp Icon
fa_IR: آیکون واتساپ

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
fa_IR: اینکه آیا عبارات در این طبقه بندی باید به ترتیبی که در «wp_set_object_terms()» ارائه شده است مرتب شوند.

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Widgets
fa_IR: ابزارک‌ها

en: Widgets Menus Icon
fa_IR: آیکون منوهای ابزارک

en: Width
fa_IR: عرض

en: WordPress (alt) Icon
fa_IR: آیکون (جایگزین) وردپرس

en: WordPress Version
fa_IR: نسخه وردپرس

en: Wrapper Attributes
fa_IR: مشخصات پوشش فیلد

en: Write Blog Icon
fa_IR: نوشتن آیکون بلاگ

en: Xing Icon
fa_IR: آیکون زینگ

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes (alt) Icon
fa_IR: بله (alt) آیکون

en: YouTube Icon
fa_IR: آیکون یوتیوب

en: Zoom
fa_IR: بزرگنمایی

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
fa_IR: [مقدار کد کوتاه ACF برای پیش نمایش غیرفعال است]

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
fa_IR: [شورت‌کد ACF نمی‌تواند فیلدها را از پست‌های غیرعمومی نمایش دهد.]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
fa_IR: [شورت‌کد ACF در این سایت غیرفعال است.]

en: and
fa_IR: و

en: are developed and maintained by
fa_IR: توسعه یافته توسط

en: class
fa_IR: کلاس

en: copy
fa_IR: کپی

en: id
fa_IR: شناسه

en: is developed and maintained by
fa_IR: توسعه‌داده و نگهداری‌شده توسط

en: is equal to
fa_IR: برابر شود با

en: is not equal to
fa_IR: برابر نشود با

en: layout | layouts
fa_IR[0]: طرح‌ها
fa_IR[1]: طرح

en: layouts
fa_IR: طرح ها

[ctx: noun]
en: Clone
fa_IR: تکثیرکردن

[ctx: noun]
en: Select
fa_IR: انتخاب

en: or
fa_IR: یا

[ctx: post status]
en: Active
fa_IR: فعال

[ctx: post status]
en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

[ctx: post status]
en: Registration Failed
fa_IR: ثبت نام انجام نشد

en: post type
fa_IR: نوع نوشته

en: red : Red
fa_IR: red : قرمز

en: taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی

[ctx: verb]
en: Edit
fa_IR: ویرایش

[ctx: verb]
en: Select
fa_IR: انتخاب

[ctx: verb]
en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: width
fa_IR: عرض

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
fa_IR: {available} {label} {identifier} موجود است (حداکثر {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
fa_IR: {required} {label} {identifier} لازم دارد (حداقل {min})

en: ← Go to %s
fa_IR: → برو به %s

en: ← Go to tags
fa_IR: → برو به برچسب‌ها
